Instagram Lite iphone

Instagram Lite iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir

Instagram Lite iphone Hızlı Kullanım

Instagram Lite iphone ios indir, instagramın beğenilen tüm özelliklerine sahip olan bunun yanında çok daha hafif ve sade bir içeriği bulunan uygulamalardan bir tanesidir. Kısa videolar paylaşabilmenize yardımcı olan uygulama aynı zamanda küçük çaplı fotoğraf paylaşımlarını da mümkün kılmaktadır. Bu özellikleri sayesinde ınstagram kadar ilgi gördüğünü söyleyebilmek mümkündür.

Bir sosyal medya uygulaması olan Instagram Lite özellikle cihazda kapladığı alanla gündeme gelmektedir. Cihazda kapladığı alan çok az olduğu için birçok kişinin ilgisini çekmekte, indirilmektedir.

Instagram Lite  Özellikleri

Instagram Lite da tıpkı ınstagram gibi arkadaş listenizin olduğu, sizi takip eden ya da sizin takip ettiğiniz insanların bulunduğu uygulamalardan bir tanesidir. Dilediğiniz zaman sohbet bölümünden iletişime geçebileceğiniz arkadaşlarınızın tüm fotoğraflarını ve videolarını beğenebilir, altına yorumda bulunabilirsiniz.

Instagram Lite, ios işletim sistemine sahip olan cihazlarla uyumlu bir uygulamadır. Sosyal medya uygulaması olarak cep telefonlarınızda kolayca kullanabilmeniz mümkündür. Bunun yanında ios işletimli iPad tabletlerde de bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Yalnızca 573 KB alana sahip olan uygulamayla hem cihazınızı rahatça değerlendirebilirsiniz hem de sosyal medyada istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Instagram Lite

26 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Outlook iphone Microsoft Outlook iphone
  TürkçeÜcretsiz22.50 MB
 • JetFix iphone JetFix iphone
  ingilizceÜcretsiz82.40 MB
 • FinansCepte FinansCepte
  TürkçeÜcretsiz10.70 MB
 • Yandex Navigasyon iphone Yandex Navigasyon iphone
  TürkçeÜcretsiz12.90 MB
 • Instagram Lite iphone HAKKINDA YORUM YAZIN