Instagram Lite iphone

Instagram Lite iphone

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiInstagram
İşletim Sistemiİphone
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir APK indir

Instagram Lite iphone Hızlı Kullanım Instagram Uygulaması

Instagram Lite iphone ios indir, instagramın beğenilen tüm özelliklerine sahip olan bunun yanında çok daha hafif ve sade bir içeriği bulunan uygulamalardan bir tanesidir. Kısa videolar paylaşabilmenize yardımcı olan uygulama aynı zamanda küçük çaplı fotoğraf paylaşımlarını da mümkün kılmaktadır. Bu özellikleri sayesinde ınstagram kadar ilgi gördüğünü söyleyebilmek mümkündür.

Bir sosyal medya uygulaması olan Instagram Lite özellikle cihazda kapladığı alanla gündeme gelmektedir. Cihazda kapladığı alan çok az olduğu için birçok kişinin ilgisini çekmekte, indirilmektedir.

Instagram Lite  Özellikleri

Instagram Lite iphone da tıpkı ınstagram gibi arkadaş listenizin olduğu, sizi takip eden ya da sizin takip ettiğiniz insanların bulunduğu uygulamalardan bir tanesidir. Instagram Lite ile dilediğiniz zaman sohbet bölümünden iletişime geçebileceğiniz arkadaşlarınızın tüm fotoğraflarını ve videolarını beğenebilir, altına yorumda bulunabilirsiniz.

Instagram Lite, ios işletim sistemine sahip olan cihazlarla uyumlu bir uygulamadır. Sosyal medya uygulaması olarak cep telefonlarınızda kolayca kullanabilmeniz mümkündür. Bunun yanında ios işletimli iPad tabletlerde de bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Yalnızca 573 KB alana sahip olan uygulamayla hem cihazınızı rahatça değerlendirebilirsiniz hem de sosyal medyada istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Instagram Lite iphone HAKKINDA YORUM YAZIN