Passolig ios indir

Passolig ios indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiAktif Yatırım Bankası A.Ş.
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir

Passolig ios iphone Online Bilet Uygulaması

Passolig ios indir, Online bilet uygulaması, internet kullanımının artmasının ardından hayatı fazlasıyla kolaylaştırır hale geldi. iphone Passo kullanıcılarına maç biletlerini takip etme ve alma şansı sunmaktadır. Aktif Katılım Bankası tarafından geliştirilen uygulama ile kombine bilet işlemlerinizi de kolaylıkla halledebilirsiniz. Passolig kart kullanımlarınızı da takip edebileceğiniz uygulamayı iOs işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken App Store uygulamasını açarak uygulamayı indirmektir.

Passo iphone Özellikleri

iphone Passo uygulaması ile Passolig kartınızla ilgili birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak Passolig kart başvurunuzu yapabilir ve başvuruyu yapar yapmaz biletinizi almaya başlayabilirsiniz. Aldığınız maç biletini kullanamayacaksınız ücret ödemeden başka bir Passolig kart sahibine bileti transfer edebilirsiniz. Passolig kartınıza Passo iphone uygulamasıyla para yükleyebilirsiniz. Uygulama içindeki fikstür bölümden liglerdeki maçları görüntületebilir ve son puan durumuna göz atabilirsiniz. Online bilet uygulaması olan Passo’da ayrıca maçların canlı anlatımını dinleyebilir, istatistikleri, diziliş bilgilerini öğrenebilir ve maçları takibe alarak biletin satışa çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Uygulama dili Türkçe olduğundan kullanmakta zorluk çekmezsiniz. Passo ios uygulamasını kullanabilmek için internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmamalısınız. Uygulama içinde aldığınız biletleri görebilir, fikstür üzerinden doğrudan maç bileti satın alabilirsiniz.

Passo Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Passo iphone uygulaması App Store’den ücret ödemeden indirilebilir. Uygulama içi satın almalar yoktur ama maç biletleri için ödemeler banka kartıyla yapılabilmektedir. Uygulama için Passo kart bilgileriniz gerekmektedir. Karekod ile kartınızı kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • Passolig ios indir HAKKINDA YORUM YAZIN