Messenger Lite İphone

Messenger Lite İphone

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiFacebook
İşletim Sistemiiphone
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Messenger Lite İphone ios Telefonlar için Facebook Sohbet Uygulaması

Messenger Lite İphone indir, ios işlemcili iphone model telefonlar ile gün içerisinde mesajlaşma konusunda işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak bir uygulama aradığınızda size yardımcı olacaktır. Mesajlaşma uygulaması dendiği zaman piyasada yer alan onlarca uygulama akla gelmektedir ancak her biri diğerinden farklı özellikler taşımaktadır. Her şeyden önemlisi beklentiyi karşılayabilecek, kapsamlı çalışacak ve bir o kadar da hızlı işlem yapacak uygulamalardan olmasıdır.

Messenger Lite İphone İndir

Messenger Lite İphone ios işletim sistemine sahip olan cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Bu uygulama sayesinde İphone cep telefonlarınızda sınırsız şekilde mesajlaşabilir, mesajlaşmanın tadını çıkarırken herhangi bir ücret ödemeden keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ülke genelinde binlerce kişi tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması birkaç dakika içerisinde indirilebilmektedir. Messenger Lite ios indikten hemen sonra kullanılabilmekte ve arkadaş listenizde, rehberinizde olan hemen herkesle iletişim kurabilmenize yardımcı olmaktadır.

Messenger Lite İphone Özellikler

Messenger Lite İphone indirdikten sonra ister mesajlaşma ister görüntülü şekilde konuşma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bununla beraber ses kaydı gönderme ve cihazda yer alan galeri dosyalarını transfer etme konusunda da kullanabilirsiniz. Messenger Lite özellikle fotoğraf paylaşma, video aktarma isteğine hızlı şekilde cevap veren uygulama sorun çıkarmadan kullanılabilmektedir. Hem hızlı hem masrafsız hem de çok az yer kaplayarak beklentileri karşılayan bir uygulamadır.

Birebir diyaloglar dışında grup konuşmalarına da izin veren uygulama, konuşmak istediğiniz herkese kısa sürede kolayca ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • PodTrans PodTrans
    ingilizceÜcretsiz14.64 MB
  • Messenger Lite İphone HAKKINDA YORUM YAZIN