Instagram Lite

Instagram Lite

Versiyon/Sürüm67.0.0.0.51
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.6 MB
ÜreticiInstagram
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Instagram Lite Android Küçük Boyutlu Hızlı Instagram

Instagram Lite apk indir, Instagram’da kısa fotoğraf ve videolar paylaşmanıza izin veren Android instagram Lite kota dostu ve küçük (mini) boyutlu ücretsiz Android sosyal ağ uygulamasıdır.

Instagram’ın hafifletilmiş sürümü mini for Instagram Android telefonda çok az yer kaplayan, interneti az harcayan ve küçük boyutlu sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulama içerisinde Instagram’ın en çok kullanılan tüm popüler özellikleri yer almaktadır.

Instagram Lite, düşük işletim sistemine sahip Android cihazlara hememn ücretsiz indirip Instagram yada Facebook hesabınıza giriş yaparak kullanabilirsiniz. Instagram’ın tüm özelliklerine sahip olan uygulama içerisinde fotoğraf paylaşma, filtreleme, hikayede birden fazla fotoğraf paylaşma, takip ettiğiniz kişilerin ve sayfaların hikayelerini izleme, keşfet sayfasında çıkan takip ettiğiniz hesaplara göre fotoğraf ve video önerilerine ulaşabilirsiniz.

Instagram Lite apk tüm kullanıcılara direct mesaj gönderme seçeneğide bulunu mini for instagram tamamen orjinal instagram arayüzüne sahiptir. Eğer Android cihazınız Instagram’ı kullanırken yavaşlıyorsa ve Instagram’ın gelişmiş özelliğini kullanmaya ihtiyaç duymuyorsanız mutlaka Instagram lite uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyorum. Hafifletilmiş sürümü sadece cihazınızda 573KB gibi küçük bir yer kaplamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir Instagram Fotoğraf Video İndirici indir
    İngilizceÜcretsiz3,3M
  • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
    TürkçeÜcretsiz18.3 MB
  • Instagram Lite HAKKINDA YORUM YAZIN