Instagram Lite

Instagram Lite

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu573k
ÜreticiInstagram
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (573k) Android indir

Instagram Lite Android Küçük Boyutlu Instagram Uygulaması

Instagram Lite indir, Instagram’da kısa fotoğraf ve videolar paylaşmanıza izin veren kota dostu ve küçük (mini) boyutlu ücretsiz Android sosyal ağ uygulamasıdır.

Instagram’ın hafifletilmiş sürümü mini for Instagram Android telefonda çok az yer kaplayan, interneti az harcayan ve küçük boyutlu sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulama içerisinde Instagram’ın en çok kullanılan tüm popüler özellikleri yer almaktadır.

Instagram Lite, düşük işletim sistemine sahip Android cihazlara hememn ücretsiz indirip Instagram yada Facebook hesabınıza giriş yaparak kullanabilirsiniz. Instagram’ın tüm özelliklerine sahip olan uygulama içerisinde fotoğraf paylaşma, filtreleme, hikayede birden fazla fotoğraf paylaşma, takip ettiğiniz kişilerin ve sayfaların hikayelerini izleme, keşfet sayfasında çıkan takip ettiğiniz hesaplara göre fotoğraf ve video önerilerine ulaşabilirsiniz.

Tüm kullanıcılara direct mesaj gönderme seçeneğide bulunu mini for instagram tamamen orjinal instagram arayüzüne sahiptir. Eğer Android cihazınız Instagram’ı kullanırken yavaşlıyorsa ve Instagram’ın gelişmiş özelliğini kullanmaya ihtiyaç duymuyorsanız mutlaka Instagram lite uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyorum. Hafifletilmiş sürümü sadece cihazınızda 573KB gibi küçük bir yer kaplamaktadır.

115 kez indirildi

Benzer Programlar

 • IGTV IGTV
  TürkçeÜcretsiz
 • Unfollowgram Unfollowgram
  TürkçeÜcretsiz
 • Insta Big Profile Photo Insta Big Profile Photo
  TürkçeÜcretsiz
 • Instagram iOS Instagram iOS
  İngilizceÜcretsiz141 MB
 • Instagram Lite HAKKINDA YORUM YAZIN