Instagram iphone

Instagram iphone

Versiyon/Sürüm31.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu141 MB
ÜreticiInstagram
İşletim SistemiiPhone iOS / iPad (OS) / iPod Touch
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi6 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (141 MB) iOS indir

Instagram iOS Cihazları için Ücretsiz Fotoğraf ve Video Paylaşma Uygulaması

Instagram iphone indir, Apple Store mağazasından iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch uyumlu Instagram fotoğraf ve video paylaşma mobil uygulamasıdır. iOS 7.0 ve 8.0 yeni özellikleri ve güncel sürümü ile download ederek akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İster eski sürümünü ve dilersenizde 2018 yeni sürümünü indirebilirsiniz.

Instagram iphone anlık olarak çektiğiniz fotoğrafları ve kaydettiğiniz videoları içerisinde bulunan hazır filtreleme yöntemleriyle düzenledikten sonra Instagram yada Facebook profilinizde paylaşabilirsiniz. Instagram’ın da sahibi olan Facebook ile ortak paylaşım butonları yeni 3.5 güncellemesi ile gelmiştir. Facebook ve Instagram’da arkadaş olduğunuz insanları etiketleme yaparak arkadaşlarınızın profillerinde de fotoğraf ve video paylaşma yapabilirsiniz.

Instagram iOS 4.0.0 güncellemesiyle 15 saniye video çekme ve filtreledikten sonra paylaşabilme özelliği getirmiştir. 2017 ve 2018 yılında gelen özelliklerinden birisi de Apple Store mağazasından cihazınıza uyumlu olan işletim sistemini seçerek download edebilirsiniz. Yenilenen profil sekmesi, arama çubuğu, düzenlenen yorum yapma sistemi ve popüler etiketleri keşfetme bölümü yeni arayüzü ile karşımıza çıkıyor.

Yepyeni güncellemelerinden sonra iOS 6 ve iPhone 5 uyumluluğu sağlanmıştır. Böylelikle şifre kurtarma ve kaydetme alanında yeni tasarımlar görebilirsiniz. iPhone, iPad ve iPod Touch için uyumlu Instagram uygulamasını ücretsiz olarak indirerek fotoğraf ve video paylaşma özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir Instagram Fotoğraf Video İndirici indir
    İngilizceÜcretsiz3,3M
  • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
    TürkçeÜcretsiz18.3 MB
  • Instagram iphone HAKKINDA YORUM YAZIN