PodTrans

PodTrans

Versiyon/Sürüm3.6.10
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu14.64 MB
ÜreticiiMobie Inc.
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (14.64 MB)

PodTransiPod Müzik Yükleme Düzenleme Programları

PodTrans indir, PodTrans medya dosyalarını daha düzenli kılmak isteyenlerin tercih edebileceği iPod Müzik Yükleme Programıdır. Müzik dosyaları üzerinde değişim yapmaya imkân tanıyan uygulama temel olarak transfer uygulamasıdır. Hem var olan müzik dosyalarını kopyalama hem de yükleme görevi görmektedir. Birkaç tıklama ile anında müzik dosyası temin edebilir, kolayca müzik dosyası indirme şansı elde edebilirsiniz. Sizi çok zorlamadan müzik dosyalarınızı düzenleyecek olan PodTrans indirildiği gibi aktif şekilde çalışmaktadır.

Çoğu zaman medya içerisinde yer alan karışıklık sebebiyle istenilen müzikler dinlenemez. Bu duruma engel olabilmek için PodTrans  indirilebilir. Hem düzenleme yapmak hem de her müziği gönül rahatlığıyla dinlemek açısından uygulamanın yararlı olduğunu söylemek mümkündür.

PodTrans İndir

PodTrans ios işletim sistemine sahip cihazlar için üretilmiş bir uygulamadır. İos işletimli cep telefonunuz ya da ipod cihazınız varsa uygulamayı indirip hemen kullanabilirsiniz. iPod Müzik Yükleme Programı Zaman kaybetmeden indirebileceğiniz PodTrans ios uygulama indirdikten sonra açılmaktadır. Hiçbir şekilde ücret ödemenize gerek kalmadan kullanım sunmaktadır. Zahmetsiz, sorunsuz ve eksiksiz bir düzenlemeye ihtiyacınız olduğunda PodTrans uygulamasını kullanabilir, tadını çıkarabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • PodTrans HAKKINDA YORUM YAZIN