WhatsApp Business iphone

WhatsApp Business iphone

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu155.1 MB
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiiPhone iOS
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir APK indir

WhatsApp Business iPhone iOS Mesajlaşma Uygulaması

WhatsApp Business ios indir, işletmelere özel olarak Whatsapp’ın geliştirmiş olduğu kobilere özel iPhone ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp Business ios uuygulaması sayesinde işletmelerin müşterileriyle daha verimli iletişim kurmalarını sağlayan ve işlerini daha kolay bir şekilde büyütebilmelerine yardımcı olan WhatsApp Business iPhone uygulamasıdır.

WhatsApp Business iPhone uygulaması Whatsapp uygulaması ile birlikte çalışmaktır. iPhone iOS ücretsiz mesajlaşma uygulaması sayesinde hem iş hemde kişisel Whatsapp hesabınızı yönetebiliyorsunuz. Ücretsiz olmasıyla birlikte klasik mesajlaşmanın yerine alan WhatsApp Messenger’ın birde işletmelere özel WhatsApp Business sürümüdür.

Kobilere özel WhatsApp Business uygulaması sayesinde işletme sahiplerinin artık müşterileriyle daha kolay iletişime geçmesini sağlayan araçlar bulunuyor. WhatsApp uygulamasında bulunan özelliklere ek olarak iş mesajlaşma araçları sabit telefon hattı, sabit numara desteği ve WhatsApp Business’ta her işletmenin onay rozeti bulunuyor. Yeşil renkte olan “onaylanmış işletme” ibaresinden doğru işletmeyle iletişime geçtiğinizi anlayabiliyorsunuz.

WhatsApp Business iOS iPhone uygulaması ile Whatsapp’taki bir kullanıcının ne kadar zaman online olduğu görebiliyorsunuz. Ayrıca WhatsApp Business ücretsiz mesajlaşma uygulaması ile ücretsiz görüşme, uluslararası mesajlaşma, grup sohbeti, çevirimdışı mesaj gönderme, video ve fotoğraf gönderme gibi birçok özelliği bulunmaktadır. WhatsApp Business iPhone iOS’a indirmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • WhatsApp Business iphone HAKKINDA YORUM YAZIN