WhatsApp Business iphone

WhatsApp Business iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu155.1 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone iOS
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (155.1 MB) iOS indir

WhatsApp Business iPhone iOS Mesajlaşma Uygulaması

WhatsApp Business ios indir, işletmelere özel olarak Whatsapp’ın geliştirmiş olduğu kobilere özel iPhone ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp Business ios uuygulaması sayesinde işletmelerin müşterileriyle daha verimli iletişim kurmalarını sağlayan ve işlerini daha kolay bir şekilde büyütebilmelerine yardımcı olan WhatsApp Business iPhone uygulamasıdır.

WhatsApp Business iPhone uygulaması Whatsapp uygulaması ile birlikte çalışmaktır. iPhone iOS ücretsiz mesajlaşma uygulaması sayesinde hem iş hemde kişisel Whatsapp hesabınızı yönetebiliyorsunuz. Ücretsiz olmasıyla birlikte klasik mesajlaşmanın yerine alan WhatsApp Messenger’ın birde işletmelere özel WhatsApp Business sürümüdür.

Kobilere özel WhatsApp Business uygulaması sayesinde işletme sahiplerinin artık müşterileriyle daha kolay iletişime geçmesini sağlayan araçlar bulunuyor. WhatsApp uygulamasında bulunan özelliklere ek olarak iş mesajlaşma araçları sabit telefon hattı, sabit numara desteği ve WhatsApp Business’ta her işletmenin onay rozeti bulunuyor. Yeşil renkte olan “onaylanmış işletme” ibaresinden doğru işletmeyle iletişime geçtiğinizi anlayabiliyorsunuz.

WhatsApp Business iOS iPhone uygulaması ile Whatsapp’taki bir kullanıcının ne kadar zaman online olduğu görebiliyorsunuz. Ayrıca WhatsApp Business ücretsiz mesajlaşma uygulaması ile ücretsiz görüşme, uluslararası mesajlaşma, grup sohbeti, çevirimdışı mesaj gönderme, video ve fotoğraf gönderme gibi birçok özelliği bulunmaktadır. WhatsApp Business iPhone iOS’a indirmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Whatsapp Plus Apk indir Whatsapp Plus Apk indir
    TürkçeÜcretsiz28.5 MB
  • Viber ios Viber ios
    TürkçeÜcretsiz26.50 MB