Qmiran Apk indir

Qmiran Apk indir

Versiyon/Sürüm21
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu25.01 MB
ÜreticiSoftware Knights S.L.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

İnstagram ve Facebook Eklentisi Gizli Fotoğrafları Görme Seni Engelleyenleri Görme Apk Uygulaması

Qmiran apk indir, Qmiran uygulaması saysenide sizi kim takip ediyor ve siz arkadaşlarınızın gizli fotoğraflarını görme şansı veren apk uygulamasıdır. Qmiran sayesinde gönderilerinizi kimin gördüğünü bilebilirsiniz. Ayrıca sizi engelleyen kişileri gör takip edebilirsiniz. Profilinde değişiklik yapan ya da gönderi yayınlayan kişileri görebilirsiniz. Üstelik güncellemelerin hangi gün yapıldığını kontrol etme imkânınız da bulunmaktadır.

Qmiran uygulamasını kullanmak için Facebook ve İnstagram hesap bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ancak kullanıcı bilgileri uygulama üzerinde tutulmayıp doğrudan sosyal medya sitelerine yönlendirerek giriş yaptırdığından son derece güvenlidir.

Qmiran apk, android işletim sistemlerde kullanılabilen bir sosyal medya uygulamasıdır. Sosyal medyada fazla zaman geçirmek istemiyor ancak güncellemeleri de kaçırmaktan korkuyorsanız bu uygulama tam size göredir.

İnstagram ve Facebook hesaplarınızla kullanabileceğiniz uygulama tamamen ücretsizdir. Qmiran Apk dosyasını indirerek uygulamayı yükleyebilir ve üyeliğe ihtiyaç duymadan kullanmaya başlayabilir, Gizli fotoğrafları görebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • PodTrans PodTrans
    ingilizceÜcretsiz14.64 MB
  • Qmiran Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN