ZenMate Mac

ZenMate Mac

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.00 MB
Üretici
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Mac indir Android indir

ZenMate Mac Güvenli Proxy Programı

ZenMate mac indir, yasaklı olan sitelere giriş yapmak isteyenler için ideal mac programdır. Mac işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanan bu program, bilgisayarınızdan her türlü siteye girmenize yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve kendini ispatlamış proxy programı olarak ZenMate popülerliğini sürdürmektedir.

Türkiye’de yasaklı olan sitelere giriş yapmak, dizi izlemek için kimliği gizli girişler sağlamak ancak proxy programı ile mümkün olmaktadır. ZenMate Mac bu programlar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Kullanım ağı bir hayli geniş olduğu için hemen herkesin memnun kaldığını söylemek mümkündür.

ZenMate

ZenMate Mac internet dünyasında güvenli sörf sağlayan en ideal programlar arasında yer almaktadır. Tüm platformlarda hizmet veren program, tamamıyla ücretsiz olması nedeniyle daha çok sevilmektedir. Kıyaslandığında birçok avantajı bulunduğundan favori listelerinde ilk sırada yer almaktadır.

Yüklemesi bir hayli kolay olan programın mac sisteme kurulması da bir hayli basittir. Güvenli sunucular üzerinden bağlandığı için hem hızlı hizmet vermekte hem de kimliğinizi gizli tutabilmektedir. Oldukça güçlü bir şifreleme sistemi bulunan program, yasak olan tüm sitelere zararsız girmenize yardımcı olmaktadır. Zenmate Apk uygulaması ile de android mobil cihazlarınızdan rahatlıkla yasaklı engelli sitelere girebilirsiniz. Zenmate Apk konumuzu inceleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB