ZenMate Mac

ZenMate Mac

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.00 MB
ÜreticiZenguard
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.00 MB) Mac indir

Mac Güvenli Proxy Programı

ZenMate mac indir, yasaklı olan sitelere giriş yapmak isteyenler için ideal mac programdır. Mac işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanan bu program, bilgisayarınızdan her türlü siteye girmenize yardımcı olmaktadır. Kaliteli ve kendini ispatlamış proxy programı olarak ZenMate popülerliğini sürdürmektedir.

Türkiye’de yasaklı olan sitelere giriş yapmak, dizi izlemek için kimliği gizli girişler sağlamak ancak proxy programı ile mümkün olmaktadır. ZenMate Mac bu programlar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Kullanım ağı bir hayli geniş olduğu için hemen herkesin memnun kaldığını söylemek mümkündür.

ZenMate

ZenMate Mac internet dünyasında güvenli sörf sağlayan en ideal programlar arasında yer almaktadır. Tüm platformlarda hizmet veren program, tamamıyla ücretsiz olması nedeniyle daha çok sevilmektedir. Kıyaslandığında birçok avantajı bulunduğundan favori listelerinde ilk sırada yer almaktadır.

Yüklemesi bir hayli kolay olan programın mac sisteme kurulması da bir hayli basittir. Güvenli sunucular üzerinden bağlandığı için hem hızlı hizmet vermekte hem de kimliğinizi gizli tutabilmektedir. Oldukça güçlü bir şifreleme sistemi bulunan program, yasak olan tüm sitelere zararsız girmenize yardımcı olmaktadır.

29 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Line Sohbet Line Sohbet
  TürkçeÜcretsiz10.57 MB
 • PureVPN Mac PureVPN Mac
  TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
 • TeamViewer Mac TeamViewer Mac
  TürkçeÜcretsiz23.88 MB
 • Viber Mac Sohbet Viber Mac Sohbet
  TürkçeÜcretsiz29.61 MB
 • ZenMate Mac HAKKINDA YORUM YAZIN