TeamViewer Mac

TeamViewer Mac

Versiyon/Sürüm11.0.52465
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.88 MB
ÜreticiTeamViewer
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (23.88 MB)

Mac Bilgisayarlara Uzaktan Erişim Programı

TeamViewer Mac indir programı, bilgisayarlar arası kontrolü ve bağı sağlayan en faydalı yazılımlardan biridir. Mac işletim sistemine sahip birkaç bilgisayarı tek bir bilgisayar üzerinden kontrol etmek isterseniz bu programla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın merkez bilgisayar olması ve uzaktaki herhangi bir bilgisayara erişebilmesi amacınız varsa TeamViewer bu konuda en kullanışlı programlardan biri kabul edilmektedir.

Özellikle iş yerlerinde tercih edilen program mac uzaktan erişim programı olarak tanımlanmaktadır. Siz farklı bir bilgisayarda çalışırken ortak kodlu bilgisayarlarda ne yapıldığını da rahatlıkla görebilmektesiniz.

TeamViewer

Uzaktan erişim programı olarak tanımlanan mac TeamViewer, dünya genelinde yüzbinlerce kişi tarafından kullanılan bir programdır. Dosya transferlerinden bilgisayarlar arası kontağa kadar pek çok avantajı bulunan program aynı zamanda güvenlik konusunda da çok faydalı kabul edilmektedir. Güvenlik duvarının arkasından çalıştığı için bilgisayarlar arasındaki kontağı profesyonelce kurmaktadır.

Bilhassa Türkçe dil desteğine sahip olduğu için Teamviewer Türkiye’de binlerce kişi tarafından kullanılan program, mac işletimli cihazlarda ücretsiz kullanımla favori olmayı sürdürmektedir. Başka bir bilgisayara yalnızca internet bağlantısıyla kolayca bağlanabilmek bu programın en büyük hizmetidir.

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
  • TeamViewer Mac HAKKINDA YORUM YAZIN