ZenMate

ZenMate

Versiyon/Sürüm5.9.2 (Windows)
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.77 MB
ÜreticiZenguard
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi8 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Şubat 2020

ZenMate Ücretsiz Chrome Proxy Eklentisi İndir

ZenMate indir, Google Chrome eklentileri arasında popüler ZenMate Opera, Firefox vpn proxy programı alışa gelmişin dışında çok hafif çalışmakta olan zenmate programını tarayıcınıza eklenti olarak kurduğunuzda tarayıcınızı kasmadan ve kullanacak kişileri detaylarla yormadan kolay bir şekilde ayarlanabilirliği ile ön plana çıkan bir eklenti olarak tutulan bir proxy aracı olarak kullanılmaktadır.

Chrome firefox ve opera eklentisi internet  üzerindeki sınırlamaları  bu küçük ama başarılı program ile aşabilmektesiniz.Kullanıcıların kişisel bilgilerinide gizleyerek rahatbir şekilde internette girilmeyen sitelere güven içerisinde erişim sağlayabiliyorsunuz.

Google Chrome ye kısayol simgesi çıkmaktadır ve burdaki simgenin rengine baktığımızda ZenMate‘in aktif veya pasif olduğunu anlayabilmekteyiz. Programın kolay kullanımı sayesinde kolaylıkla proxy ayarlarını istediğiniz ülkeye göre ayarlayıp ülkeler arasında kısıtlamalara takılmadan erişim sağlayabilmektesiniz. Bu ülke arasındaki farklılığı yaptıktan sonra erişim süresinin biraz uzandığını farkedeceksinizdir. Programı standart ayarlarını kullandığınızda herhangi bir yavaşlama söz konusu olmadan  ilerleyeceksinizdir.

Zenmate Chrome yasaklı sitelere giriş programıyla öncenden proxy ayarlarınızı değiştirmek için program yüklemek zorunda kalma derdinden choremenin bu basit kolay eklentisi sayesinde kurtulmuş olacaksınız. sitemiz üzerinden  ZenMate eklentisini rahatlıkla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kişisel gizliliğinizi en iyi şekilde üstün koruma sağlayarak internet ortamından gelebilecek her türlü güvenlik tehlikelerine karşı etkili koruma sağlamaktadır. Neredeyse tüm tarayıcılar ile uyum içerisinde çalışma aktivitesi gösterip windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde çalışabilmektedir.Bu çalışma performansını sunarken Zenmate firefox tarayıcınızı yavaşlatmamamktadır,rahat hızlı bir şekilde bütün sitelere güven içerisinde girme imkanı sunmaktadır. Vpn programları arasında en çok tercih edilen bir  uygulama olara bilinmektedir.

Chrome Firefox ve Opera Vpn Ekran Görüntüsü

Tüm kullanıcılarımızın ZenMate programının ana ekran görüntüsü ve diğer görüntülerine bakarak bilgi sahibi olabilmesi açısından aşağıdaki fotoğraflar paylaşılmıştır. Tarayıcıların en iyi proxy eklentisi olan yazılımın mutlaka yüklü olması gerekmektedir.

ZenMate Özellikleri
ZenMate Chrome uyumlu
Opera Firefox mozilla uyumlu
Hızlı ve güvenli vpn
Zenmate ücretsiz
Chrome eklenti ile çalışması

  Benzer Programlar

 • VPN Robot VPN Robot
  TürkçeÜcretsiz7.21 MB
 • CM Free VPN CM Free VPN
  TürkçeÜcretsiz40.05
 • ZenMate HAKKINDA YORUM YAZIN  ZenMate Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. basari dedi ki:

   eklenti bilgisayarı yormadan herhangi bir program yüklemek zorunda kalmadan 2 dk da indir yükle kullan mantığı var teşekkürler indirson