Viber Mac Sohbet

Viber Mac Sohbet

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.61 MB
ÜreticiViber Media Inc.
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (29.61 MB)

Mac Viber Sohbet ve Mesajlaşma Programı

Viber Mac indir, en popüler mesajlaşma sohbet uygulamalarından biridir. Mac bilgisayarda uyumlu olan ücretsiz viber sohbet prıgramı ile sevdiklerinizle rahatça konuşmanın keyfini yaşayacaksınız. Android cihazlarda kullanımı her geçen gün biraz daha yaygınlaşan bu uygulama mac işletim sistemine sahip cihazlar için de hazırlanmıştır. Uyarlanan versiyonun bir hayli zengin olması, mac sistemlerinde de tercih edilirliğini arttırmaktadır. Masaüstü bilgisayarlarınızda ya laptoplarınızda sohbet programına ihtiyacınız olursa Viber programını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Viber hem anlık mesajlaşma hem de sohbet etme programı olarak bilinmektedir. Dolayısıyla arkadaşlarınızla ya da ailenizle içiniz rahat şekilde sohbet edebilirsiniz.

Viber

Viber için sohbet programı tanımı yapılmaktadır. Kullanıcısına ücretsiz şekilde hizmet veren program, rehberinizde yer alan tüm arkadaşlarınızı analiz etmektedir. Viber kullanıcılarından size özel liste hazırlayan özel bir donanımı vardır. Ayrıca aktarma yapabileceğiniz fotoğraflar, müzik dosyaları ve daha pek çok ek için özel bir klasör oluşturmaktadır. Masaüstü bilgisayarınızdan mobil konforu yakalamanızı sağlayan bu program aynı zamanda görüntülü konuşma hizmeti de sunmaktadır.

Viber mac üzerinden oluşturabileceğiniz gruplarda birçok kişi bir arada konuşabilirsiniz. Bununla beraber cep telefonlarınızla ya da Windows işletim sistemli cihazlarınızla senkronize olmasını da sağlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
  • Viber Mac Sohbet HAKKINDA YORUM YAZIN