Zenmate Apk

Zenmate Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.6.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (12.5 MB) APK indir

Zenmate Apk Mobil Yasaklı Sitelere Hızlı Giriş Uygulaması

Zenmate Apk indir, Yasaklı Sitelere mobil ile giriş yapmak için ideal Vpn uygulamasıdır. Zenmate Apk tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz ZenGuard GmbH tarafından geliştirilip piyasaya sunulan popüler bir VPN uygulamasıdır. İçeriğinde şifreleme, VPN gibi farklı özellikler barındıran ZenMate Apk ile cihazınızı siber sorunlara karşı koruyabilirsiniz. ZenMate kayıt almayacağını, %100 kayıtsız işlem yapabileceğinizi vaat eden bir uygulamadır. Böylece internetteki anonim gezintilerinizi ZenMate bile takip edemez. Dijital satın alma seçeneklerinden dilerseniz faydalanabilir ve uygulamayı daha zengin hale getirebilirsiniz.

ZenMate Apk Özellikleri

VPN özelliğinden faydalanarak üçüncü kişilerin sizi takip etmesini önleyebilirsiniz. İnternet trafiğinizi şifreleyen ZenMate ile hiç kimse internet aktivitelerinizi göremez. VPN ile konumunuzu değiştirerek internet ortamındaki tüm sitelere erişebilirsiniz. Yasaklı sitelere girmenin en kolay yolu ZenMate VPN özelliğini kullanmaktır. ZenMate ücretli seçenekleriyle birden fazla cihazda aynı anda VPN hizmetinden faydalanabilirsiniz. 30 milyondan fazla kullanıcının tercih ettiği ZenMate Türkçe dil desteğiyle kullanılabilmektedir. Kullanımı kolay, sade ve kaliteli arayüzü aradığınızı hemen bulabileceğiniz uygulamada kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma, diğer cihazlarla tam uyum, izleme koruması ve kimlik kalkanı gibi özellikler de bulunmaktadır. Uygulamanın VPN hizmetini tek tıkla başlatabilmeniz büyük kolaylıktır.

ZenMate Apk Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemli cihazlara ZenMate indirmek için cihaz sürümünün 4.0.3 ve üzeri olması gerekmektedir. Cihazınız bu gereksinimi sağlıyorsa 13 MB boş alanınız varsa ZenMate Apk’yi Play Store üzerinden birkaç saniye içinde cihazınıza indirebilirsiniz. İndirilen uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • VPN Robot VPN Robot
    TürkçeÜcretsiz7.21 MB
  • Hotspot Shield Apk Hotspot Shield Apk
    TürkçeÜcretsiz14.3 MB