Line Sohbet

Line Sohbet

Versiyon/Sürüm3.1.4.76
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.57 MB
ÜreticiNaver
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.57 MB)

Line Mac Sohbet Mesajlaşma Uygulaması

 

Line, popüler mesajlaşma uygulaması olarak tüm dünyada yüz binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle android cihazlarda, uygulama versiyonu ile kullanılan Line daha sonra mac işletim sistemine sahip bilgisayarlar için de üretilmeye başlanmıştır. Hem masaüstü bilgisayarlarda hem de laptoplarda kolayca kullanıldığı, basit bir şekilde kurulup tercih edildiği görülmektedir.

Line programının en önemli avantajı tamamıyla ücretsiz olmasıdır. Line pc kullanıcılarına ücretsiz hizmet verdiği için birçok mac sohbet programının aksine daha çok sevilmekte ve bilgisayarlarda yerini almaktadır.

Line

Line mac,  bilgisayar üzerinden mesajlaşma ve canlı şekilde sohbet edebilme programıdır. Arkadaşlarınızdan ailenize kadar birçok kişiyle sohbet edebileceğiniz bu program aynı zamanda dosya aktarımını da desteklemektedir. Çeşitli fotoğraflar, müzik dosyaları ve daha pek çok ek gönderip keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bünyesinde 250’den fazla çıkartma bulunduran sohbet programı aynı zamanda pek çok emoji ile eğlenerek sohbet edebilmenize yardımcı olmaktadır. Mac işletim sistemine sahip bilgisayarınız üzerinden sesli dosya aktarımı da yapabileceğiniz Line programında, Line mobil mesajlaşamaya dair aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Android cihazınızda bu programı kullanıyorsanız bilgisayarınız üzerinden herhangi bir zorlanma yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
  • TeamViewer Mac TeamViewer Mac
    TürkçeÜcretsiz23.88 MB
  • Line Sohbet HAKKINDA YORUM YAZIN