WhatsApp Messenger Mac

WhatsApp Messenger Mac

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu51.71 MB
Üretici
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (51.71 MB) Mac indir iOS indir

Mac WhatsApp Sohbet Programı

WhatsApp Messenger Mac indir, Mac pc bilgisayarlara uyumlu ücretsiz sohbet iletişim programıdır.android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanan ancak daha sonra Windows ve mac gibi bilgisayarlar için de hazırlanan sohbet programlarından bir tanesidir. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen ve en çok indirme geçmişine sahip olan sohbet programı olduğunu söylemek mümkündür.

WhatsApp Messenger, ücretsiz mesajlaşma fırsatı sunan ve aynı zamanda mac cihazlar üzerinden keyifli vakit geçirmeye yardımcı olan bir programdır. Masaüstü bilgisayarınızdan ya da laptopunuzdan ücretsiz şekilde sohbet etme fırsatı yakalamak isterseniz WhatsApp Messenger programını indirmeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp Messenger 

Bir sohbet programı olarak kısa sürede anlık mesajlaşmaya yardımcı olan WhatsApp Messenger aynı zamanda dosya aktarımını da onaylamaktadır. Sevdiklerinizle mesajlaşırken diğer yandan fotoğraf, video, müzik dosyası veyahut link atabilir paylaşımda bulunabilirsiniz.

Aldığınız dosyalar için kendine özel klasör açan program, mac cihazlarda da aynı şekilde kusursuz bir plan dâhilinde çalışmaktadır. Milyonlarca kişinin tercih ettiği bu programın en büyük avantajı internet bağlantısı gerektirmemesidir. Kullanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzla bilgisayarınızı eşleştirmektir.

 

 

  Benzer Programlar

 • Line Sohbet Line Sohbet
  TürkçeÜcretsiz10.57 MB
 • PureVPN Mac PureVPN Mac
  TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB
 • TeamViewer Mac TeamViewer Mac
  TürkçeÜcretsiz23.88 MB
 • Viber Mac Sohbet Viber Mac Sohbet
  TürkçeÜcretsiz29.61 MB
 • WhatsApp Messenger Mac HAKKINDA YORUM YAZIN