PureVPN Mac

PureVPN Mac

Versiyon/Sürüm1.0
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.96 MB
ÜreticiPureVPN
İşletim SistemiMac
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (7.96 MB)

Mac Bilgisayarlar için PureVPN Vpn Programı

PureVPN indir, bilgisayarından yasaklı sitelere giremeyen kişiler için ideal bir programdır. Mac işletim sistemine sahip cihazınızı kullanırken diğer yandan her türlü siteye girebilme şansı elde edebilirsiniz. Bu kimlik gizleme programı sayesinde hem gizliliğinizi riske atmamış olursunuz hem de merak ettiğiniz herhangi bir sitede dilediğinizce sörf yapabiliriniz.

Kimlik gizleme programı olarak adından sıkça söz ettiren PureVPN, uluslararası sahada en çok tercih edilen programlardan bir tanesidir. Mac sistemlerinde de diğer sistemlerde olduğu gibi kusursuz ve hızlı hizmet vermektedir.

PureVPN Özellikleri

PureVPN programı sayesinde herhangi bir ülkenin herhangi bir sitesinde gezinti yapabilme şansınız bulunmaktadır. Bu özelliği geniş internet ağı sayesinde kullanılabilmektedir. Hem çok hızlı olması hem de Türkiye’de yasaklanmış olan sitelere giriş izni tanıması pek çok kişi tarafından severek kullanılmasını sağlamaktadır.

Birbirinden farklı mac sürümleri için farklı alternatifleri bulunan program, indirme ve yükleme sürecinde dikkat gerektirmektedir. Bu alternatifler arasından kendinize uygun olanı seçmeli ve daha sonra indirmelisiniz. İndirmesi de kurması da bir hayli kolay olduğu için sıkıntı yaşamadan kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • TeamViewer Mac TeamViewer Mac
    TürkçeÜcretsiz23.88 MB
  • PureVPN Mac HAKKINDA YORUM YAZIN