YouTube Go iphone

YouTube Go iphone

Versiyon/Sürümv0.67.60
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.6 MB
ÜreticiGoogle LLC
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

YouTube Go İOS Çevirimdışı YouTube Videolarını İzle

YouTube Go iphone indir, dünyanın en büyük video ve müzik platformu Youtube ios tabanlı cihazlarınıza internetsiz videoları download edebilir ve izleyebileceğiniz uygulamadır. İos uyumlu uygulamayı ücretsiz iphone cihazınıza Türkçe sürümünü indirebilir ve YouTube Go iphone üzerinde bulunan videoları çevirimdışı izleme özelliğini kullanabilirsiniz.

YouTube Go Nasıl Kullanılır

Uygulamanın geliştirilme amacı internetsiz olarak YouTube Go arşivinde bulunan videoyu izleme ve download etmektir. İzlemek ve indirmek istediğiniz videolar için bu özelliği kullanıdığında veri tasarrufu yapmış oluyorsunuz. Uygulamanın bu özelliği diğer video indirme programlarıyla aynı diyebiliriz ancak tek farkı videoyu telefonunuzdan değil YouTube üzerinden izleyebiliyorsunuz.

YouTube Go ios  en dikkat çeken özelliği ise videoları indirme esnasında gerçek zamanlı olarak diğer iphone kullanıcıları arasında paylaşabilmenizdir. Türkçe olarak indirdiğiniz videoları kendi cihazınıza indirirken aynı zamanda bluetotth bağlantısını kullanarak farklı bir cihaza da indirme gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle diğer cihaz üzerinden veri tükemi olmadığı gibi hemde dosya paylaşımında bulunmuş oluyoruz.

 Uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra YouTube Go’daki tüm videolar indirebilir ve izleyebilirsiniz. Ancak şunu özellikle belirtelim videoyu indirmek istediğiniz kanal sahibinin mutlaka indirilme işlemi yapılmasına izin vermiş olması gerekmektedir. Eğer kanal sahibi bu özelliği aktif etmemişse çevirimdışı izleme özelliğini kullanamıyorsunuz.

Google Play üzerinden Android uyumlu cihazlarınıza indirmek için YouTube Go bağlantısına tıklayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Qmiran Apk indir Qmiran Apk indir
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • YouTube Go iphone HAKKINDA YORUM YAZIN