YouTube GO

YouTube GO

Versiyon/Sürüm3.04
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.86 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (9.86 MB) Android indir APK indir

Android Mobil İnternetsiz Apk YouTube Video Kaydetme ve İzleme

YouTube GO Apk indir, Dünya devi Google tarafından geliştirilen YouTube GO android apk mobil cihazlar üzerinde internetsiz kullanılmak üzere mobil uygulamadır. İntersiz ve interneti çok düşük hıza sahip olan ülkelerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Çevirimdışı YouTube üzerinde video izleme ve video kaydetme işlemini android cihazlarda ücretsiz ve internetsiz yapıyor.

YouTube GO Nedir ve Nasıl Kullanılır?

YouTube’da yer alan videoları istenilen kalitede izlemek ve indirmek için android üzerinde internetsiz kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ücretsiz karşımza çıkan YouTube GO Android (İnternetsiz) Video İndirici sayesinde mobil veri veya Wi-Fi kablosuz ağ bağlantısız videoları indirmek ve izlemek için kullanılmaktadır. Öncelikle YouTube Redd üyeliğiniz tamamıyla ortadan kaldıran ve internet bağlantısı bir o kadar hızlı olmayan kullanıcıların YouTube içeriklerini görebilmesi ve videoları rahatça izleyebilmesi için android uyumlu cihazlarda kullanılıyor. YouTube uygulamasından çok farklı özelliklerle görücüye çıkan Google dev projelerinden birisidir.

İnternetsiz (Çevirimdışı) YouTube Kullan!

YouTube GO android uygulaması sadece videolardan oluşan ara yüz ile oluşturulmuştur. YouTube videolarını en iyi kalitede izlemek ve indirmek için offline (çevirimdışı) yani internetsiz tüm YouTube videoları izleme imkanı sunar. Videoların kalitesinin belirlenmesi dışında boyutlarının görünebilir olarak ayarlanabilir. Videoların ön izlemesini YouTube GO Apk ile yaparak izlemek istedğiniz videonun bağlantısına ihtiyaç duymadan sosyal medya sitelerinde paylaşabilme özelliği ile de öne çıkmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Dailymotion Android indir Dailymotion Android indir
    TürkçeÜcretsiz21.00 Mb
  • KMPlayer İphone KMPlayer İphone
    TürkçeÜcretsiz24.50 MB
  • YouTube GO HAKKINDA YORUM YAZIN