YouTube GO APK indir

YouTube GO APK indir

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

İnternetsiz YouTube Video Kaydetme ve İzleme

Dünya devi Google tarafından geliştirilen YouTube GO android ve mobil cihazlar üzerinde internetsiz kullanılmak üzerine görücüye çıkıyor. İntersiz ve interneti çok düşük hıza sahip olan ülkelerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Çevirimdışı YouTube üzerinde video izleme ve video kaydetme işlemini android cihazlarda ücretsiz ve internetsiz yapıyor.

YouTube GO Nedir ve Nasıl Kullanılır?

YouTube’da yer alan videoları istenilen kalitede izlemek ve indirmek için android üzerinde internetsiz kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ücretsiz karşımza çıkan YouTube GO APK Android (İnternetsiz) Video İndirici sayesinde mobil veri veya Wi-Fi kablosuz ağ bağlantısız videoları indirmek ve izlemek için kullanılmaktadır. Öncelikle YouTube Redd üyeliğiniz tamamıyla ortadan kaldıran ve internet bağlantısı bir o kadar hızlı olmayan kullanıcıların YouTube içeriklerini görebilmesi ve videoları rahatça izleyebilmesi için android uyumlu cihazlarda kullanılıyor. YouTube uygulamasından çok farklı özelliklerle görücüye çıkan Google dev projelerinden birisidir.

İnternetsiz (Çevirimdışı) YouTube Kullan!

YouTube GO android uygulaması sadece videolardan oluşan ara yüz ile oluşturulmuştur. YouTube videolarını en iyi kalitede izlemek ve indirmek için offline (çevirimdışı) yani internetsiz tüm YouTube videoları izleme imkanı sunar. Videoların kalitesinin belirlenmesi dışında boyutlarının görünebilir olarak ayarlanabilir. Videoların ön izlemesini YouTube GO APK ile yaparak izlemek istedğiniz videonun bağlantısına ihtiyaç duymadan sosyal medya sitelerinde paylaşabilme özelliği ile de öne çıkmaktadır.

180 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Voice Changer Voice Changer
  İngilizceÜcretsiz40.7 MB
 • VideoShow indir VideoShow indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz97.9 MB
 • DU Recorder: ekran kaydedici DU Recorder: ekran kaydedici
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz1 MB
 • ACR Ses Kaydedici ACR Ses Kaydedici
  TürkçeÜcretsiz4.9 MB
 • YouTube GO APK indir HAKKINDA YORUM YAZIN