YouTube GO

YouTube GO

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.60 MB
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.60 MB) Android indir

İnternetsiz YouTube Video Kaydetme ve İzleme

YouTube GO Apk indir, Dünya devi Google tarafından geliştirilen YouTube GO android ve mobil cihazlar üzerinde internetsiz kullanılmak üzere mobil uygulamadır. İntersiz ve interneti çok düşük hıza sahip olan ülkelerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Çevirimdışı YouTube üzerinde video izleme ve video kaydetme işlemini android cihazlarda ücretsiz ve internetsiz yapıyor.

YouTube GO Nedir ve Nasıl Kullanılır?

YouTube’da yer alan videoları istenilen kalitede izlemek ve indirmek için android üzerinde internetsiz kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ücretsiz karşımza çıkan YouTube GO Android (İnternetsiz) Video İndirici sayesinde mobil veri veya Wi-Fi kablosuz ağ bağlantısız videoları indirmek ve izlemek için kullanılmaktadır. Öncelikle YouTube Redd üyeliğiniz tamamıyla ortadan kaldıran ve internet bağlantısı bir o kadar hızlı olmayan kullanıcıların YouTube içeriklerini görebilmesi ve videoları rahatça izleyebilmesi için android uyumlu cihazlarda kullanılıyor. YouTube uygulamasından çok farklı özelliklerle görücüye çıkan Google dev projelerinden birisidir.

İnternetsiz (Çevirimdışı) YouTube Kullan!

YouTube GO android uygulaması sadece videolardan oluşan ara yüz ile oluşturulmuştur. YouTube videolarını en iyi kalitede izlemek ve indirmek için offline (çevirimdışı) yani internetsiz tüm YouTube videoları izleme imkanı sunar. Videoların kalitesinin belirlenmesi dışında boyutlarının görünebilir olarak ayarlanabilir. Videoların ön izlemesini YouTube GO Apk ile yaparak izlemek istedğiniz videonun bağlantısına ihtiyaç duymadan sosyal medya sitelerinde paylaşabilme özelliği ile de öne çıkmaktadır.

    Benzer Programlar

  • KMPlayer İphone KMPlayer İphone
    TürkçeÜcretsiz24.50 MB
  • Ses Değiştirme Mobil Ses Değiştirme Mobil
    İngilizceÜcretsiz