Whatsapp

Whatsapp

Versiyon/Sürüm2.20
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu37.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

En Popüler Whatsapp Messenger Sohbet Android Apk Uygulaması

Whatsapp Messenger Apk indir, Whatsapp son yılların en popüler Android iletişim mobil mesajlaşma apk uygulamasıdır. Whatsapp Messenger eklenen yeni özelliklerle sesli ve görüntülü arama yapılabilir hale gelmiştir. Whatsapp mesajlaşma uygulamasında sadece istediğiniz ve tanıdığınız kişilerle iletişim kurabiliyor olmanız oldukça önemli bir detaydır. Whatsapp Messenger apk, Android işletim sistemli cihazlara indirilerek kullanılabilir. Uygulamayı indirip kullanabilmeniz için telefon numarası bilgisine ve internete ihtiyacınız olacaktır.

Whatsapp Messenger Apk Özellikleri

Android Whatsapp uygulaması ile arkadaşlarınızla özel sohbetler başlatabileceğiniz gibi eklediğiniz kişilerle grup sohbetleri de başlatabilirsiniz. Sohbetlerinizde ses kayıtları, çıkartmalar, emojiler, videolar, fotoğraflar, konum ve bağlantılar paylaşabilirsiniz. Uygulamada sesli arama veya görüntülü arama yapabilirsiniz. Whatsapp Web aracılığı sayesinde uygulamayı bilgisayarınızda da aktif olarak kullanabilirsiniz. Whatsapp Messenger uygulamasını Türkçe ya da dilediğiniz farklı bir dilde kullanma şansına sahipsiniz. Toplu mesaj listeleri sayesinde belirli kişilere istediğiniz toplu mesajları iletebilirsiniz. Bir sohbetten başka bir sohbete mesaj, görüntü video iletebilirsiniz. Mesajlaşma uygulaması her türlü bildirim, sohbet ve veri depolama ayarını yapabilirsiniz. Durum sekmesinde 24 saatlik gönderiler paylaşarak, paylaşım yapan arkadaşlarınızla etkileşime geçebilirsiniz.

Whatsapp Messenger Apk Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı Play Store mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra telefon numaranızı girerek uygulama kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bunun ardından telefon rehberinizde yer alan kişilerle hemen sohbete başlayabilirsiniz. Çeşitli sosyal medya uygulamalarında ve webte Whatsapp sohbet linkini paylaşan kişilerle de bu link aracılığıyla sohbete geçmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Who – Sesli Görüntülü Sohbet indir Who – Sesli Görüntülü Sohbet indir
    TürkçeÜcretsiz108M
  • Sticker Make For Whatsapp indir Sticker Make For Whatsapp indir
    TürkçeÜcretsiz28M
  • Whatsapp HAKKINDA YORUM YAZIN