WhatsApp Business indir

WhatsApp Business indir

Versiyon/Sürüm2.20
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42.01 MB
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

WhatsApp Business İşletme Hesabı Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

WhatsApp Business indir, Whatsapp Business Android mobil uygulaması işletme ve kobilere özel olarak geliştirmiş olduğu ücretsiz mesajlaşma ve arama uygulamasıdır.

WhatsApp Business Android uygulaması sayesinde işletmelerin müşterileriyle daha verimli ve güvenli bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan WhatsApp Business ücretsiz mesajlaşma, arama ve sesli konuşma uygulamasıdır.

WhatsApp Business Apk, ücretsiz indirip müşterilerinize özel olarak hitap ederek iletişim kurmanız için geliştirilmiştir. Haliz hazırda Android ve tüm mobil platformlarda yüklü olan WhatsApp Messenger uygulamasının özelliklerine ek olarak işletme profili, iş mesajlaşma araçları ve sabit hat numara desteği sunmaktadır. Ayrıca WhatsApp Business mesajlaşma uygulamasını ayrıca WhatsApp Web üzerinden iş hesabınızı yönetebilirsiniz.

Bir nevi WhatsApp Business Apk uygulaması iş ve şirket hesabı için kullanılmaktadır. WhatsApp Business Android sayesinde doğru bir işletmeyle iletişime geçtiğinizi anlamanızı sağlayacaktır. İşletmenin güvenirliliğini yeşil onay simgesinden ve yine yeşil renkte “onaylanmış işletme” tabirinden anlayacaksınız. İşletme profillerinde çalışma saatleri, web siteleri, adres ve hakkında açıklaması yazısı yer almaktadır. Ayrıca son online olma vaktini de görebilirsiniz.

Mesajlaşma ekranı ise klasik ancak online olmadığınız vakitlerde müşterilerinizden mesaj gelme ihtimalini de düşünerek otmatik yanıtlama sistemi yer almaktadır. WhatsApp Business ile grup sohbeti, ücretsiz mesajlaşma, arama, görüntülü konuşma, fotoğraf ve video göndermenin yanı sıra çevirimdışı mesajları da içine almaktadır. WhatsApp Business APK indir yapabilir yada Google Play üzerinden indirmek istiyorsanız hemen indir butonuna tıklayarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Who – Sesli Görüntülü Sohbet indir Who – Sesli Görüntülü Sohbet indir
  TürkçeÜcretsiz108M
 • Sticker Make For Whatsapp indir Sticker Make For Whatsapp indir
  TürkçeÜcretsiz28M
 • WhatsApp Business indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri