Tivibu ios

Tivibu ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemiios
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir

İphone Tivibu Tvi izleme Uygulaması

Tivibu ios indir, iphone mobil telefonlar için geliştirilen ttnet uygulamasıdır. Tivibu sahip olduğu 47 kanalı rahatlıkla takip etmeyi mümkün kılan TV uygulaması, kullanıcıların televizyon keyfini arttırmaktadır. Kanalların 7 günlük yayın akışını görebilme, canlı yayın esnasında akışı durdurup geri alabilme gibi hizmetleri olan iphone TV uygulamasının binlerce kişi tarafından tercih edildiği görülmektedir.

Birbirinden farklı kampanyalara sahip olan Tivibu uygulaması, ios işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumludur. Tercih ederseniz kısa sürede indirip cep telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden kanal takibi yapabilirsiniz.

Tivibu İPHONE

Tivibu ios uygulamasını cep telefonuna ya da tabletine indiren kişiler, kısa süre içerisinde istedikleri televizyon kanallarını cep telefonlarında görebilirler. Dilediğiniz programı, filmi ya da diziyi günün herhangi bir anında izleyebilmeniz mümkündür. Üstelik her an her yerde izleyecek olmanız da ekstra özel bir durumdur.

İos işletimli cihazlarda oldukça başarılı çalışan uygulama istediğiniz kalitede hizmet alabilmenizi sağlayacaktır. Tüm özelliklerinin yanı sıra zaman ayarı bulunan uygulamanın kontrollü şekilde programları sıraya dizme, istenildiği şekilde izleme avantajı da bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • TV+ Turkcell ios TV+ Turkcell ios
    ingilizceÜcretsiz16.20 MB
  • IGTV iphone IGTV iphone
    ingilizceÜcretsiz140.50 MB