Tivibu

Tivibu

Versiyon/Sürüm5.4.1
LisansDeneme Sürümü
Diltr
Dosya Boyutu10.8 MB
ÜreticiTTNet
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.8 MB) Android indir APK indir

Tivibu Canlı Televizyon izleme Durdurma kayıt etme imkanı sunan program

Tivibu indir, windows bilgisayarınızdan internet bağlantınız sayesinde Ttnet Tivibu ile TV kanallarını canlı ve hatta bir hafta önce yayınlanmış programları ücretsiz sınırsızca izleme imkanı sunuyor. Tivibu ile yerli kanallar ve yabancı kanallar’dan istediğiniz izleyebilir sevdiğiniz görüntüleri kaydetme, ileri sarma veya geri sarma işlemi gerçekleştirir.

logotivibu
Tivibu eğer yoğun bir çalışma hayatınız varsa TTNET’in hizmeti dahilinde sürdürülen hizmetinden sizlerde faydalanın. Çok sevdiğiniz diziler var ama siz dizinin oynadığı vakitte müsait değilsiniz. Hemen Tivibu 2015 son sürüm uygulamasını açıp sevdiğiniz dizileri ne zaman olursa olsun izleme fırsatına sahip olabiliyorsunuz.

Tivibu Windows PC Program İçeriği

 • Yerli ve yabancı kanalları izleme fırsatı.
 • Toplamda tam tamına 93 kanal içermekte.
 • Belgesel, spor, çocuk ve sinema kanalları gibi bir çok kanalı izleme seçeneği.
 • Bilgisayarınızda internet bağlantısı sayesinde oldukça hızlı donmadan izleyebilirsiniz.
 • Tivibu uygulamasının “Seç izle” imkanı ile istediğiniz kanalın aboneliğini alabilirsiniz.
 • Vizyondan kalkmış bir çok sinema filmleri kiralayın.
 • TV kanallarını kiralama seçeneklerinde faydalanabilirsiniz.
 • Sevilen video görüntülerini ileri veya geri sardırma kaydetme özelliği.

Tivibu Nasıl Kullanılır?

Televizyon izleme Programı TTNET internetini kullanan kullanıcılar için geçerli bir hizmet olduğun öncelikle belirtelim. Tivibu Tv izle‘nin birden çok kanal paketi vardır. Tek yapılması gereken kullanıcı hesabı oluşturup sizlere uygun kanal paketini seçip satın almak olacaktır. Artık sizlerde bilgisayarınızı televizyon gibi kullanabilirsiniz.www.indirson.com sitemizden de programı tamamen ücretsiz türkçe son sürümünü indirebilirsiniz.

Tivibu Paket Fiyatları

Go Maxi paketi değinecek olursak paketin içeriğinde toplamda 120 kanal, binlerce çeşitli videolar izleme fırsatı, sevdiğiniz diziyi tekrar izleme seçeneği ve 30.000’den fazla yayınlanmış televizyon programlarını takip etme seçeneğini sadece 4.90 TL ücrete satın alabilirsiniz.

Canlı televizyon izleme programı GO Full Paket Yerli ve yabancı kanaldan oluşan toplamda tam tamına 140 kanal ve 4000 video içerik arşivine sahip. Ayrıca Seç-izle ve sevdiğiniz yerleri Tekrar izle özelliği ile sadece 9.90 TL ücrete paketi satın alabilirsiniz. Sinema severler için bu paket önerilir.

Programın Ekran Görüntüsü

Tivibu Programın ekran fotoğraflarına bakaran nasıl bir hizmet verdiğini programın hangi yöntemler ile çalışma aktivitesi gösterdiğini rahatlıkla görebilirsiniz. İyi günlerde kullanmaniz dileklerimizle.

Hemen indir butonunudan programın apk versiyonunu android için indir kısmından da tivibu uygulamasını idirebilirsiniz.

Tivibu Özellikleri
Bir çok kanal tercihi
Tivibu yayın akışı
Flim dizi kayıt etme
Durdurma geri ileri alma
Canlı Yayın imkanı

Tivibu mobil cihazlar için son teknoloji olarak kendini güncellediği alt yapı değiştirdiği tivibu go uygulamasını da deneyebilirsiniz. Tivibu go uygulamasını ister Google play store isterseniz de tivibu go apk versiyonunu inceleyebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Stremio Stremio
  TürkçeÜcretsiz32M
 • Türksat 4A Uydu Frekansları Türksat 4A Uydu Frekansları
  TürkçeÜcretsiz0.54 MB
 • Tivibu HAKKINDA YORUM YAZIN