Line pc

Line pc

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.72 MB
ÜreticiNaver
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi28 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2.72 MB)

Line Windows Sohbet Programı

Line Windows indir, Dünya genelinde en popüler olan mobil mesajlaşma sohbet programlarından biridir. İlk olarak mobil cihazlara android olarak hazırlanan bu program daha sonra Windows işletim sistemine sahip cihazlar için de tasarlanmıştır. Bu sayede binlerce kişi, Windows bilgisayar sistemi üzerinden de programı indirip ücretsiz şekilde mesajlaşmayı başarabilmektedir.

Sohbet edebilmek için herhangi bir ücret ödemeden gönlünüzce kullanabileceğiniz doğru programı arıyorsanız Line bunun için oldukça idealdir. Kısa sürede indirilip hızla kurulabilme özelliğine sahiptir. Bu avantajı sayesinde binlerce kişinin masaüstü bilgisayarında ya da laptopunda bulunmaktadır.

Line Sohbet

Line için en doğru tanım Windows sohbet programı olacaktır. Ailenizle, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenize yardımcı olan programda 250’den daha fazla emoji bulunmaktadır. Mobilden mesajlaşma keyfini bilgisayarınızda da yaşamak isterseniz Line pc sohbet programı bunun için oldukça doğru bir program olacaktır.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan Line her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Küçük büyük herkesin bilgisayarında bulunabilecek kapsamlı ve oldukça detaylı bir program olduğunu söylemek mümkündür. Kullanıcıları tüm bu özellikleri nedeniyle memnun kalmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Foxmail Foxmail
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB
  • Facebook Messenger Windows Facebook Messenger Windows
    İngilizceÜcretsiz66.00 MB
  • Line pc HAKKINDA YORUM YAZIN