Line mobil

Line mobil

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm3.9.3
LisansÜcretsiz
Dil
Dosya Boyutu19.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (19.00 MB) Android indir

Android Line Arama ve Mesajlaşma Uygulaması

Line Mobil Sohbet indir, android cep telefonlarında her geçen gün daha yaygın hale gelen, arama ve görüntülü konuşmayı sağlayan uygulamalardan biridir. Karşınızdaki kişi ile görüntülü ve sesli konuşmak isterseniz bu uygulamayı android cihazınıza indirmeniz yeterli olmaktadır. İndirdikten hemen sonra cep telefonu numaranızla girişinizi yapıp daha sonra rehberinizdeki kişileri karşınızda görebilirsiniz. Listenizde ekli olan herkesle sohbet uygulaması sayesinde iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için özel olarak hazırlanan bu uygulama, kullanıcıların yazılı olarak sohbet etmesine de fırsat vermektedir.

Line Nedir?

Line dünya genelinde binlerce kişi tarafından kullanılan konuşma uygulamasıdır. Ücretsiz şekilde mesajlaşabilmek, görüntülü konuşmak bu mobil sohbet uygulaması ile oldukça basittir. Sade ve anlaşılır bir arayüzü olduğu için kullanıcıların anlamaması, zorlanması mümkün değildir. Bu açıdan herkese hitap ettiğini söylemek pek de yanlış değildir. Hemen herkes birkaç dakika içinde indirip kurulumunu sağlayabilmektedir.

Line mobil arama ve sohbet uygulamasında konum gönderme ve dosya aktarma hizmeti de sunan uygulamayla dilediğiniz zaman fotoğraf, video ya da müzik dosyası aktarabilirsiniz. Profilinizi düzenleyip resminizle Line profilinizi oluşturabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Azar Apk Azar Apk
    TürkçeÜcretsiz60.9 MB
  • Zello PTT Zello PTT
    TürkçeÜcretsiz2.23 MB