IGTV iphone

IGTV iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu140.50 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (140.50 MB) iOS indir

IGTV Uzun Video Hazırlama Uygulaması

IGTV iphone indir, instagram uzun video hazırlama uygulaması, ınstagramda en çok şikâyet edilen video süresine karşı tercih edilen ios IGTV video uygulamasıdır. Hem video sürenizi uzatmanızı sağlayan hem de binlerce kişiye ulaşmanızı mümkün kılan kapsamlı bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür.

IGTV iphone video hazırlama uygulaması temel olarak süre sıkıntısını çözmeyi hedeflemektedir. İzlemek istediğiniz tüm videoları yatay ve dikey olarak tasarlayabilir, ınstagram üzerinden paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

Bir uzun video hazırlama uygulaması olarak 2 farklı yöntemi bulunan iphone IGTV uzun video uygulamasında; kişisel hesaplar için 10 dakika, şirketler içinse 1 saate kadar video hazırlama düzeni bulunmaktadır.

IGTV Özellikleri

IGTV, ınstagram için kaliteli video paylaşma şansı sunmaktadır. Yanlarda siyah şeritler olmadan, tam ekran video izlemeyi tercih ediyorsanız bu uygulamayı cihazınızda bulundurmalısınız.

instagram Igtv ios işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabilen bu uygulama bilhassa cep telefonlarında değerlendirilmektedir. Bununla beraber ios işletimli iPad tabletlerde de kullanılabilmesi mümkündür. Herhangi bir ücret talebi söz konusu olmadan bu uygulama sayesinde ücretsizce istediğiniz videoyu oluşturabilir, dilediğiniz arkadaşınızın video akışını takip edebilirsiniz. Bu açıdan binlerce kişi tarafından indirildiğini söylemek mümkündür.

    Benzer Programlar

  • TV8 Yan Ekran TV8 Yan Ekran
    TürkçeÜcretsiz13.60 MB
  • Tivibu ios Tivibu ios