IGTV

IGTV

Versiyon/Sürüm50.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiInstagram
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi30 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir Android indir APK indir

IGTV Android için Instagrama Uzun Video Yükleme

IGTV apk indir, İnstagram TV Instagram’ın yeni ücretsiz mobil Android uygulaması ile Instagram hesabınıza IGTV ile uzun video yükleyerek para kazanmanızı sağlayan Android uygulamasıdır.

iPhone ve Android cihazlarınızdan Instagram’a tam 1 saate kadar uzun videolar paylaşmanıza izin veren yeni ücretsiz mobil uygulamasıdır. Videoların tam ekran ve dikey olarak görüntülenmektedir.

IGTV, Instagram’da video markalara, mizah sayfalarına, fenomenlere ve YouTuber gibi ünlü kişilere hitap etmektedir. Video izlemeyi ve video paylaşmayı sevenlerin ücretsiz kullanabildiği uygulama, Instagram Direct gibi bağımsız, Instagram hesabınızla giriş yaparak kullanılabiliyor.

Profiliniz dışında bir sayfa oluşturarak Instagram uzun video ekleyebileceksiniz. Kişisel hesaplar için 10 dakika, şirket hesapları için 1 saate kadar dikey formatta video yükelemeye izin veriyor. IGTV uygulamasında tüm videolar tam ekran ve mobil ekran köşelerinde siyah boşluk kalmayacak şekilde gösteriliyor.

IGTV apk ile uzun ve kısa yüklediğiniz videolara yorum, beğeni ve Direct üzerinden paylaşabilmeniz mümkündür. En dikkat çeken özelliğini ise unutmadan belirteyim, tıpkı YouTube’da olduğu gibi kazanç elde edebilecek. Instagram TV en popüler video paylaşım platformu kısa zamanda milyonların kullanmasını hedefliyor.

 

    Benzer Programlar

  • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir Instagram Fotoğraf Video İndirici indir
    İngilizceÜcretsiz3,3M
  • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
    TürkçeÜcretsiz18.3 MB
  • IGTV HAKKINDA YORUM YAZIN