Firefox Quantum

Firefox Quantum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümQuantum
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Firefox Quantum 2 Kat Daha Hızlı Yeni Nesil Mozilla İnternet Tarayıcısı

Firefox Quantum PC indir, Mozilla’nın yeni internet tarayıcısı Google Chrome’dan 2 kat daha hızlı olacağı vaat edilen Windows Mozilla Quantum ücretsiz web tarayıcısıdır. Quantum Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bilgisayar performansını etkilemeyen, az bellek kullanan ve hızlı çalışabilen modern internet tarayıcısıdır.

Firefox Quantum Windows Özellikleri

Mozilla Firefox internet tarayıcısına göre 2 kat daha hızlı performansda çalışabiliyor. Windows kurulu bilgisayarlar üzerinde %30 daha az bellek tüketen tarayıcıdır. Gezdiğiniz internet siteleri içerisinde ekran görüntüsü almaya izin vermektedir. Firefox Quantum pc ile Pocket’a kaydetme seçeneği ile internet reklamlarını ve gizlilik için izleyicileri engelleme sistemi mevcuttur.

Firefox Quantum hızlı internet tarayıcısı denmesinin nedeni sayfaları %44’e kadar daha hızlı yükleme yapabilmesiyle dikkat çekiyor. Cihazlar arası senkronizasyon yapabilmesi ve internet reklamlarını engellemesi yeni nesil hızlı internet tarayıcısı olması ön plana çıkarıyor.

Üst üste açılan çok sayıda sekme ve yer imleri kaydediyor. Mozilla Firefox yeni nesil internet tarayıcısını Firefox Quantum adıyla piyasaya sürmüştür. Özellikle performansıyla ön plana çıkan internet tarayıcısının ayrıca gayet şık arayüz ekranıyla Windows kullanıcısıyla buluşuyor.

    Benzer Programlar

  • Chromium Chromium
    TürkçeÜcretsiz90.45 MB
  • Fengel Fengel
    TürkçeÜcretsiz40 KB