Firefox Quantum

Firefox Quantum

Versiyon/SürümQuantum
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiMozilla
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Firefox Quantum 2 Kat Daha Hızlı Yeni Nesil Mozilla İnternet Tarayıcısı

Firefox Quantum indir, Mozilla’nın yeni internet tarayıcısı Google Chrome’dan 2 kat daha hızlı olacağı vaat edilen Mozilla Quantum ücretsiz web tarayıcısıdır. Quantum Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bilgisayar performansını etkilemeyen, az bellek kullanan ve hızlı çalışabilen modern internet tarayıcısıdır.

Firefox Quantum Özellikleri

Mozilla Firefox internet tarayıcısına göre 2 kat daha hızlı performansda çalışabiliyor. Windows kurulu bilgisayarlar üzerinde %30 daha az bellek tüketen tarayıcıdır. Gezdiğiniz internet siteleri içerisinde ekran görüntüsü almaya izin vermektedir. Firefox Quantum ile Pocket’a kaydetme seçeneği ile internet reklamlarını ve gizlilik için izleyicileri engelleme sistemi mevcuttur.

Firefox Quantum hızlı internet tarayıcısı denmesinin nedeni sayfaları %44’e kadar daha hızlı yükleme yapabilmesiyle dikkat çekiyor. Cihazlar arası senkronizasyon yapabilmesi ve internet reklamlarını engellemesi yeni nesil hızlı internet tarayıcısı olması ön plana çıkarıyor.

Üst üste açılan çok sayıda sekme ve yer imleri kaydediyor. Mozilla Firefox yeni nesil internet tarayıcısını Firefox Quantum adıyla piyasaya sürmüştür. Özellikle performansıyla ön plana çıkan internet tarayıcısının ayrıca gayet şık arayüz ekranıyla Windows kullanıcısıyla buluşuyor.

528 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Chromium Chromium
  TürkçeÜcretsiz90.45 MB
 • Fengel Fengel
  TürkçeÜcretsiz40 KB
 • anonymoX anonymoX
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz456 KB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı Vivaldi İnternet Tarayıcısı
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz37.09 MB
 • Firefox Quantum HAKKINDA YORUM YAZIN