anonymoX

anonymoX

Versiyon/Sürüm1.2.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu456 KB
ÜreticianonymoX.net
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (456 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

anonymoX Yasaklı Sitelere Giriş ve Anonim Gezinti Eklentisi

anonymoX, internette özgürce gezinti yapabilmeniz için Firefox ve Google Chrome eklentisidir. Kişisel bilgi güvenliğini üst düzeyde tutan eklenti IP adresinizi değiştirir ve yasaklı sitelere giriş yapmanıza imkan tanır.

anonymoX Nasıl Kullanılır

İnternet gezintilerimiz esnasında birçok Web sitesi kullanıcıların gezintilerini takip etmektedir. Kullanıcıların davranışlarını takibi sonucunda kullanıcı izni olmadan gezintileri raporlar ve bu bilgileri dış kaynaklara satarlar. Bu yüzden anonymoX eklentisi Firefox, Opera ve Chrome için indirin ve kişisel bilgi güvenliğinizi daima güvende tutun.

Oldukça pratik çalışma performansı sergilen internet tarayıcı eklenti sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabilmek mümkün hale getiriyor. İnternette bilgi transferlerini gerçekleştiren hackerlar ve casus yazılımlara karşı büyük önlemler almaktadır. anonymoX bu önlemleri sizin gerçekte olan IP adresiniz yeri sunmuş olduğu IP adreslerinden birini otomatik olarak kullandırma yeteneğine sahiptir. Kişisel bilgilerinizi korumak için Proxy ayarlarını değiştirir. Böylelikle hem engelli sitelere giriş yapabilmek hemde bölgenizde bulunan internet ağı kısıtlamaları engelini ortadan kaldırmaktadır.

anonymoX internet tarayıcısı eklentisi Mozilla Firefox, Opera ve Google Chrome içindir. İndirme işlemi için tıkladığınızda otomatik kurulum gerçekleştirir. Kurulum ve indirme ücretsizdir.

anonymox firefox

84 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Firefox Quantum Firefox Quantum
  İngilizceÜcretsiz
 • Fengel Fengel
  TürkçeÜcretsiz40 KB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı Vivaldi İnternet Tarayıcısı
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz37.09 MB
 • Safari Türkçe Safari Türkçe
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz36.9 MB
 • anonymoX HAKKINDA YORUM YAZIN