Vivaldi İnternet Tarayıcısı

Vivaldi İnternet Tarayıcısı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.551.30
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu37.09 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (37.09 MB) Mac indir

Gelişmiş ve Güvenilir Hızlı İnternet Tarayıcısı Vivaldi

Vivaldi İnternet Tarayıcısı indir, Vivaldi hızlı, sade, güvenli ve yeni internet tarayıcısı (browser) yıllardır kullanılan Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ve Opera gibi internet tarayıcıları ile yarışabilecek potansiyale sahiptir. Opera internet tarayıcısının eski CEO’su tarafından özenle geliştirilen web tarayıcısını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Yeni, Teknolojik ve Çok Hızlı Browser

Jon Von Tetzchner Opera internet tarayıcının kurucusu aynı zamanda CEO’su olan ekibiyle birlikte yaptığı ve halende geliştirmeye devam etmesine rağmen Vivaldi internet tarayıcısını geliştirdi. Vivaldi Tarayıcısı, teknolojik ve yepyeni gelişmiş özelliklere sahip olması nedeniyle tarayıcının bir anda milyonlarca kullanıcıya hitap etmesi bekleniyor. Kullanıcılarına geri bildirim özelliği sunabilmesi sebebiyle çok daha hızlı geliştirme sağlayıp popüler tarayıcı olmayı beklemektedir.

Tek Sekme Üzerinden Her Şeyi Yapın

Vivaldi Hızlı İnternet Tarayıcısı (Browser) Vivaldi ile kullanıcıların tek bir sekme üzerinden bütün her şeyi yapabilmeleri için tasarladığını bildiren Jon Von bu yenilik üzerine geliştirmeler yaptığını söylemektedir. Plan ve yeniliklerinin bu yönde olması sebebiyle çok iddialı oldukları ve kısa zamanda popüler en çok kullanılma oranına sahip tarayıcı olmayı beklemektedirler.

Windows, Mac ve Linux Sistemlerinde Kullanın

Gelişmiş yeni web tarayıcı opera Vivaldi Windows, Mobil Android, iOS, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilecektir. Kolay kullanım ve hızlı erişim menülerinden birisi olan tarayıcının sol menüde bulunan Vivaldi tarayıcısı mail ile hızlı mailleşme ile iletişim sağlayabilirsiniz. Özellikle tarayıcı kendine ait olan mail ile hizmet verecek olup ilerleyen günlerde aktif olarak kullanılması bekleniyor. Oldukça sade tasarımı bulunan ve minimal tasarımıyla kullanıcılarını büyülüyor.

Sayfa Filterleme, Hızlı Erişim ve Eklenti Desteği

Sayfa filtreleme özelliği ile dilediğiniz internet sayfasını 3D boyutlu, siyah beyaz, yan dönmüş, karşıt renkler ve farklı şekillerde görünebilmesi için dilediğiniz kişiselleştirme ayarlarını kullanabiliyorsunuz. Hızlı erişim menü araçları ile standart ayarları kullanırken boş sekme açarak hızlı arama ve sitelere hızlı erişim yapabilirsiniz. Vivaldi ücretsiz internet tarayıcısın rengarenk kullanarak diğer eklenti desteklerinide ücretsiz indir download yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmaktadir.

Tarayıcının Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Chromium Chromium
    TürkçeÜcretsiz90.45 MB
  • Firefox Quantum Firefox Quantum
    İngilizceÜcretsiz
  • Vivaldi İnternet Tarayıcısı HAKKINDA YORUM YAZIN