Vivaldi İnternet Tarayıcısı

Vivaldi İnternet Tarayıcısı

Versiyon/Sürüm1.3.551.30
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu37.09 MB
ÜreticiVivaldi
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (37.09 MB) Mac için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Gelişmiş ve Güvenilir Hızlı İnternet Tarayıcısı Vivaldi

Vivaldi hızlı, sade, güvenli ve yeni internet tarayıcısı (browser) yıllardır kullanılan Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ve Opera gibi internet tarayıcıları ile yarışabilecek potansiyale sahiptir. Opera internet tarayıcısının eski CEO’su tarafından özenle geliştirilen web tarayıcısını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Yeni, Teknolojik ve Çok Hızlı Browser

Jon Von Tetzchner Opera internet tarayıcının kurucusu aynı zamanda CEO’su olan ekibiyle birlikte yaptığı ve halende geliştirmeye devam etmesine rağmen Vivaldi internet tarayıcısını geliştirdi. Vivaldi Tarayıcısı, teknolojik ve yepyeni gelişmiş özelliklere sahip olması nedeniyle tarayıcının bir anda milyonlarca kullanıcıya hitap etmesi bekleniyor. Kullanıcılarına geri bildirim özelliği sunabilmesi sebebiyle çok daha hızlı geliştirme sağlayıp popüler tarayıcı olmayı beklemektedir.

Tek Sekme Üzerinden Her Şeyi Yapın

Vivaldi Hızlı İnternet Tarayıcısı (Browser) Vivaldi ile kullanıcıların tek bir sekme üzerinden bütün her şeyi yapabilmeleri için tasarladığını bildiren Jon Von bu yenilik üzerine geliştirmeler yaptığını söylemektedir. Plan ve yeniliklerinin bu yönde olması sebebiyle çok iddialı oldukları ve kısa zamanda popüler en çok kullanılma oranına sahip tarayıcı olmayı beklemektedirler.

Windows, Mac ve Linux Sistemlerinde Kullanın

Gelişmiş yeni web tarayıcı opera Vivaldi Windows, Mobil Android, iOS, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilecektir. Kolay kullanım ve hızlı erişim menülerinden birisi olan tarayıcının sol menüde bulunan Vivaldi tarayıcısı mail ile hızlı mailleşme ile iletişim sağlayabilirsiniz. Özellikle tarayıcı kendine ait olan mail ile hizmet verecek olup ilerleyen günlerde aktif olarak kullanılması bekleniyor. Oldukça sade tasarımı bulunan ve minimal tasarımıyla kullanıcılarını büyülüyor.

Sayfa Filterleme, Hızlı Erişim ve Eklenti Desteği

Sayfa filtreleme özelliği ile dilediğiniz internet sayfasını 3D boyutlu, siyah beyaz, yan dönmüş, karşıt renkler ve farklı şekillerde görünebilmesi için dilediğiniz kişiselleştirme ayarlarını kullanabiliyorsunuz. Hızlı erişim menü araçları ile standart ayarları kullanırken boş sekme açarak hızlı arama ve sitelere hızlı erişim yapabilirsiniz. Vivaldi ücretsiz internet tarayıcısın rengarenk kullanarak diğer eklenti desteklerinide ücretsiz indir download yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmaktadir.

Tarayıcının Ekran Görüntüsü

399 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Firefox Quantum Firefox Quantum
  İngilizceÜcretsiz
 • Fengel Fengel
  TürkçeÜcretsiz40 KB
 • anonymoX anonymoX
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz456 KB
 • Safari Türkçe Safari Türkçe
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz36.9 MB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı HAKKINDA YORUM YAZIN