Chromium

Chromium

Versiyon/Sürüm64.0.3277.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu90.45 MB
Üreticichromium.org
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi31 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (90.45 MB) Android indir

Chromium Google Chrome Benzeri Windows Linux Tarayıcı

Chromium, os linux ve Windows pc de kullanılan Google Chrome benzeri Türkçe internet tarayıcısı. 32 bit ve 64 bit download edip ücretsiz indir yapabilirsiniz. Daha hızlı ve daha güvenli Web tarayıcısını kullanmaya başlayın.

Chromium Nedir

Google Chrome altyapısını oluşturan açık kaynak kodlu tarayıcıdır. Tüm dünyadan geliştirici ekibinin bir araya gelerek tasarladığı Chromium, daha kararlı performans ile en iyi internet deneyimini sunmayı amaçlıyor. Türkçe 64 bit ve 32 bit desteği ile tüm Windows Pc’lerde uyumlu çalışmaktadır.

Chromium internet tarayıcısı son sürüm güncellemesiyle en yeni internet teknolojisini kullanmaktadır. Dolayısıyla yeni bir tarayıcı arayışında olanlar download ederek Chromium indirebilirler. Bir nevi Chrome’un en sade versiyonu olarak tanımlamak mümkündür. Tasarımı ve çalışma prensibi açısından hızlı, güvenli ve kullanışlıdır.

Yeni ve diğer Web tarayıcılarından 2 kat daha hızlı Türkçe bir tarayıcı arıyorsanız. Mutlaka Chromium’u denemenizi tavsiye ediyoruz. Google Chrome eklenti, uzantı ve kısayollarını Chromium‘da kullanma olanağınız vardır.

hromium‘da kullanma olanağınız vardır.

Chromium 64-bit

    Benzer Programlar

  • Firefox Quantum Firefox Quantum
    TürkçeÜcretsiz34.0 MB
  • Fengel Fengel
    TürkçeÜcretsiz40 KB
  • Chromium HAKKINDA YORUM YAZIN