Save to Google

Save to Google

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.2 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.2 MB)

Google Sayfaları Kaydetme Google Chrome Eklentisi

Google Chrome için tarayıcı eklentisini indir arattığınız tüm google sayfalarına Save to Google ile daha kolay ve hızlı erişebilmeniz için geliştirilmiştir. İnternet sayfa ziyaretlerinizi kolaylaştıran eklenti sayesinde tüm sayfaların içeriğine daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Google Chrome Tarayıcı Eklentisi!

İnternet Sayfası kaydetme eklentisi Save to Google internet sayfalarını kaydetme girişiminde bulunarak sevdiğiniz sitelerin sayfalarını kolaylıkla kaydetme seçeneklerinden faydalanın. Google Chrome tarayıcısı eklentisi olup kolayca entegre edilebiliyor.

Tarayıcı Eklentisi Nasıl Çalışıyor?

Save to Google eklentisi tarayıcı üzerinde bulunan yer imi olarak kullanılan ve o kısımda bulunan sitelerin bağlantılarını ve içeriğini kopyalıyor. Bu girişimi internetiniz olmadığında bile kaydedilen sitelere giriş yapma seçeneği sunuyor. Programı sitenin fotoğrafları, videoları ve diğer tüm içeriğini kaydediyor.

Google Sayfalarını Hesabınıza Kaydedin!

Google gmail hesabınıza Save to Google sayesinde isterseniz gmail hesabınıza da web sayfalarını kaydedip yedekleme fırsatı bulunuyor. Tamamen ücretsiz ve Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışmaktadır.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Wifi History View Wifi History View
    İngilizceÜcretsiz68.77 KB
  • PanCafe Pro PanCafe Pro
    TürkçeÜcretsiz17.1 MB