Firefox Mozilla indir

Firefox Mozilla indir

Versiyon/Sürüm68.10.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu56.5 MB
ÜreticiMozilla
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi19 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil internet Tarayıcısı Firefox Mozilla Apk Versiyonu

Firefox Mozilla Apk indir, Mobil Web tarayıcılarından en çok tercih edilen hızlı güvenli Firefox apk internet tarayıcısı uygulamasıdır. Kişisel tarayıcı kullanmaktan keyif alanların, internette hız arayanların tercihidir. Tüm dünyada 100 milyondan fazla kişinin indirip kullandığı uygulama ülkemizde popüler şekilde kullanılmaktadır. Güvenilir internet konusunda başarılı seçilen Mozilla şirketinin geliştirdiği Firefox apk tarayıcısı sayesinde internette güvenle gezinebilirsiniz.

Firefox Mozilla Apk Özellikleri

Uygulamanın siz web üzerinden bir şeyler ararken tahmin etme yetisi oldukça gelişmiştir. Akıllı özellikleri sayesinde sonuçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz. İhtiyaçları tahmin eden, popüler sitelere de kısayol erişimiyle ulaşmanızı sağlamaktadır. Mozilla Firefox Türkiye‘de tüm aktif özellikleriyle birlikte kullanılabilmektedir.  Gizlilik konusunda seviye atlayan uygulamada gizli gezinti özelliği ile internette gizlice dolaşabilirsiniz.

Firefox uygulamasını tüm cihazlarınızda senkronize ederek kullanabilirsiniz. Böylece yer imleriniz, açık olan sekmeler tüm akıllı cihazlarınızda aynı şekilde görünür. Uygulamanın parolalarınızı da anımsaması sizi büyük bir zahmetten kurtarır. Dilediğiniz kadar sekme açıp gezinti yapabileceğiniz Firefox Mozilla Apk‘de çeşitli eklentilerle tarayıcını zenginleştirebilir daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Uygulama Türkçe dil desteğiyle ve kullanışlılığıyla herkesçe rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Mozilla Firefox İndirme İşlemi Nasıldır?

Mobil cihazınız için Firefox apk web tarayıcısını Play Store üzerinden indirmeniz mümkündür. Ayrıca kullandığınız tarayıcıya uygulama adını yazarak internetten de uygulama indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. İndirme işlemi tamamladıktan sonra uygulamayı açarak kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz. İnternet bağlantınızın olduğu her an Mozilla Firefox ile internette gezinti yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandex with Alice Apk indir Yandex with Alice Apk indir
    TürkçeÜcretsiz267 MB
  • Stargon Tarayıcı Apk indir Stargon Tarayıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz4 MB
  • Firefox Mozilla indir HAKKINDA YORUM YAZIN