Firefox Mozilla Apk

Firefox Mozilla Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm67
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu50.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (50.1 MB) Android indir APK indir

Android Mobil internet Tarayıcısı Firefox Mozilla Apk Versiyonu

Firefox Mozilla Apk indir, Web tarayıcı alternatiflerinden birisi olan Firefox Mozilla Apk, kişisel tarayıcı kullanmaktan keyif alanların, internette hız arayanların tercihidir. Tüm dünyada 100 milyondan fazla kişinin indirip kullandığı uygulama ülkemizde popüler şekilde kullanılmaktadır. Güvenilir internet konusunda başarılı seçilen Mozilla şirketinin geliştirdiği Firefox apk tarayıcısı sayesinde internette güvenle gezinebilirsiniz.

Firefox Mozilla Apk Özellikleri

Uygulamanın siz web üzerinden bir şeyler ararken tahmin etme yetisi oldukça gelişmiştir. Akıllı özellikleri sayesinde sonuçlara daha hızlı ulaşabilirsiniz. İhtiyaçları tahmin eden, popüler sitelere de kısayol erişimiyle ulaşmanızı sağlamaktadır. Mozilla Firefox Türkiye‘de tüm aktif özellikleriyle birlikte kullanılabilmektedir.  Gizlilik konusunda seviye atlayan uygulamada gizli gezinti özelliği ile internette gizlice dolaşabilirsiniz.

Firefox uygulamasını tüm cihazlarınızda senkronize ederek kullanabilirsiniz. Böylece yer imleriniz, açık olan sekmeler tüm akıllı cihazlarınızda aynı şekilde görünür. Uygulamanın parolalarınızı da anımsaması sizi büyük bir zahmetten kurtarır. Dilediğiniz kadar sekme açıp gezinti yapabileceğiniz Firefox Mozilla Apk‘de çeşitli eklentilerle tarayıcını zenginleştirebilir daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Uygulama Türkçe dil desteğiyle ve kullanışlılığıyla herkesçe rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Mozilla Firefox İndirme İşlemi Nasıldır?

Mobil cihazınız için Firefox apk web tarayıcısını Play Store üzerinden indirmeniz mümkündür. Ayrıca kullandığınız tarayıcıya uygulama adını yazarak internetten de uygulama indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. İndirme işlemi tamamladıktan sonra uygulamayı açarak kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz. İnternet bağlantınızın olduğu her an Mozilla Firefox ile internette gezinti yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandex Alice Yandex Alice
    RusçaÜcretsiz64,5 MB
  • Web Tarayıcısı 2019 Web Tarayıcısı 2019
    İngilizceÜcretsiz3,5 MB