Fengel

Fengel

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu40 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (40 KB)

Fengel Facebook Profil Engeli Kaldırmak için Chrome Eklentisi

Fengel indir, Facebook’da sizi engelleyen kullanıcıların profil fotoğraflarını görüntüleme programıdır. Google Chrome eklentisi olarak çalışma faaliyeti sergileyen program Türkçe dil desteği ile ücretsiz kullanıma sunuluyor.

Fengel Nedir ve Nasıl Kullanılır

Facebook engelini kaldırma aracı Facebook’a giriş yapmadan çalışabilen ve kişilerin profil fotoğraflarına göstermeye yarayan Fecoder Chrome eklentisidir. Facebook üzerinde takip etmek istediğiniz kullanıcılar varsa ve kullanıcı profili herkese açık değilse profili görüntüleyemiyorsunuz. Fengel bu yönde devreye giriyor ve Facebook engel kırma programı olarak görev yapıyor. Özellikle Facebook’da sizi engelleyen kullanıcıların profilini ve fotoğraflarını açmakta hizmet veriyor.

Sizi engellediğini düşündüğünüz arkadaşlarınız, eski ve yeni sevgiliniz yada aranızın kötü olan kullanıcılar üzerinde deneyebilirsiniz. Fengel internet tarayıcısı Google Chrome eklentisi olup Facebook’ta sizi engellemiş olan kullanıcıların paylaşımlarını ve profil fotoğraflarını görüntüler. Ayrıca internet programları Facebook şifre çözücü olarakta kullanabilirsiniz. Yani Facebook şifrenizi unuttuysanız eklenti sayesinde hatırlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Chromium Chromium
    TürkçeÜcretsiz90.45 MB
  • Firefox Quantum Firefox Quantum
    TürkçeÜcretsiz34.0 MB