Fengel

Fengel

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu40 KB
ÜreticiBuğra Ayan
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (40 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Fengel Facebook Profil Engeli Kaldırmak için Chrome Eklentisi

Fengel, Facebook’da sizi engelleyen kullanıcıların profil fotoğraflarını görüntüleme programıdır. Google Chrome eklentisi olarak çalışma faaliyeti sergileyen program Türkçe dil desteği ile ücretsiz kullanıma sunuluyor.

Fengel Nedir ve Nasıl Kullanılır

Facebook engelini kaldırma aracı Facebook’a giriş yapmadan çalışabilen ve kişilerin profil fotoğraflarına göstermeye yarayan Fecoder Chrome eklentisidir. Facebook üzerinde takip etmek istediğiniz kullanıcılar varsa ve kullanıcı profili herkese açık değilse profili görüntüleyemiyorsunuz. Fengel bu yönde devreye giriyor ve Facebook engel kırma programı olarak görev yapıyor. Özellikle Facebook’da sizi engelleyen kullanıcıların profilini ve fotoğraflarını açmakta hizmet veriyor.

Sizi engellediğini düşündüğünüz arkadaşlarınız, eski ve yeni sevgiliniz yada aranızın kötü olan kullanıcılar üzerinde deneyebilirsiniz. Fengel internet tarayıcısı Google Chrome eklentisi olup Facebook’ta sizi engellemiş olan kullanıcıların paylaşımlarını ve profil fotoğraflarını görüntüler. Ayrıca programı Facebook şifre çözücü olarakta kullanabilirsiniz. Yani Facebook şifrenizi unuttuysanız eklenti sayesinde hatırlayabilirsiniz.

75 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Firefox Quantum Firefox Quantum
  İngilizceÜcretsiz
 • anonymoX anonymoX
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz456 KB
 • Vivaldi İnternet Tarayıcısı Vivaldi İnternet Tarayıcısı
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz37.09 MB
 • Safari Türkçe Safari Türkçe
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz36.9 MB
 • Fengel HAKKINDA YORUM YAZIN