Firefox

Firefox

Versiyon/Sürüm51.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu39.02 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi5 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (39.02 MB) iOS indir Android indir APK indir

Mozilla Firefox Türkçe Hızlı internet Tarayıcısı indir

Firefox mozilla Quantum indir, 2020 yılına son sürüm güncellemesi quantum ile lider giren Firefox Mozilla Quantum internet tarayıcı indir 2004 yılından bu yana ücretsiz Türkçe hizmet vermektedir. Tarayıcı windows bilgisayar uyumlu olup diger işletim sistemleri ile de tam uyumlu android, ios iphone, tablet, windows mac versiyonlarından dilediğinizi konumuzdan ücretszi olarak indirebilirsiniz. Kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye çalışmış ve bu alanda başarılı olmuş popüler internet tarayıcısı olarak hayatını sürdürmektedir.

İlk çıktığı zamanlarda kısa bir sürede Internet Explorer rakibi olmaya başlamış internet tarayıcıları içerisinde  zirvelere oynasada son zamanlarda popüleritesini Google choreme ile gittikçe kaybetmeye başlasada yinede en çok kullanılan tarayıcılar arasında yerini korumaktadır.

Firefox Quantum bu başarısının en büyük sebeplerinden birisi basit kullanımı ve   güzel tasarımına borçludur. Mozilla indir yüksek hızda  işlemleri sağlamasıylada büyük başarılar elde etmiştir. Firefox Quantum Mozilla açık kaynak kodu olması sayesinde, güvenlik olarak sağlam bir alt yapı olması ve  güçlü tarama hızı ile kullanıcılardan tam not almış bir internet tarayıcısıdır.

Firefox Mozilla Quantum Özellikleri

Rahat İnternet  Deneyimi

Mozilla Quantum tarayıcının kulanıcılarına sunmuş olduğu  basit kullanım ve hızlı arayüzü ile   kullanıcıları tarafında sürekli olarak  geçerli tarayıcı  olarak bilgisayarda yerini almış firefox açık kaynak kodlu işlemleri sayesinde  rakipleri tarafından da benimsenmiş bir tarayıcıdır.

Firefox (mozilla) çok sekmeli internet tarayıcı ile büyük bir devrim yapmış herkes tarafından kabul görmüş  önceleri rakip tarayıcılarına büyük fark atmış daha sonra bir örnek teşkil etmiş olarak diğier tarayıcılarda bu şekilde hizmet vermeye başlamıştır.

Firefox Mozilla Quantum son bir kaç güncellemesi ile birlikte  araç çubuklarındaki gereksiz menuleri ortadan kaldırarak  sadeleşmeyi daha çok ön plana almıştır. tarayıcının içerisinde bulunan  arana motor menuleri ile de yine örnek teşkil etmiş ve kullanıcılarına büyük kolaylık ve hız kazandırmış olan  mozilla Quantum son yıllara artık rakip olarak google choreme ile yarışmak zorunda kalmıştır. Mozilla Türkçe internet Tarayıcının içerisine koymuş olduğu  arama motor barı ile bazı kesimlerden tepki alsada örnek teşkil etmiş bir başarı olarakta savunulmuştur.

Firefox ile Hızlı İnternetin keyfini Sürün

İnternet taramasının içerisinde bulunmakta olan JavaScript   sayesinde sayfa yükleme hızında fark yapmış olan firefox halen bu konuda tam  olarak çalışmakta bu konu üzerinde fazlasıyla durarak kendisini geliştirme peşinde olan bir tarayıcıdır. Grafik gösterimi en karışık sitelerde bile hızı çözümleme gösterme başarısı sayesinde  bu konuda piyasada bulunan bütün taracılardan en üst seviyede olduğu rahatlıkla söylenebilir. Kullanmış olduğu direct 3d ve direct2 sayesinde bu işi çok güzel başarmaktadır.

Sorunlu sayfa ve siteler için geliştirilmiş olan çökme sorunu ile hata veren sayfanın kapanması ile diğer üzerinde çalışmış olduğunuz sekmelerde programlarda herhangi bir sorun teşkil etmeden aynı şekilde çalışmalarıza devam etme  özelliğine sahip mozilla  bu konuda kendisini geliştirmede ve farklı çözüm yolları aramaktadır.

Firefox Google aynı tarayıcı içerisinde bulunan arama motor barı, sekmeli özelliği ile tek pencerede kullanıclıarına bütün işlemleri için çözüm bulması başarısıdının sırları arasında yer almaktadır.

 Firefox( mozilla ) Güvenli İnternetin Rahatlığını Yaşayın

İnternet tarayıcısı güven konusunda da ilklere imza atmış sürekli olarak kullanıcılarını düşünerek hareket etmiş ve internet üzerinde kullanıcılarına huzurlu güvenli bir ortam yapmış bu konuda büyük övgüler almış tarayıcı olma özelliğini sürdürmektedir. Bu konuda  firefox gizli sekme ve gizli pencere olayı ile  yine bir örnek teşkil etmiş bu konuda kendisini Dünyada kanıtlamış bir tarayıcı olarak yoluna devam etmektedir. Bu gizli pencere ve gizli sekme olayında kullanıcılar bir siteye girdiklerinde önbellek verilerini çerezleri  şifreleri arama geçmişi gibi bilgileri otomatik olarak arkasından silmekte ve kullanıcının hiçbir iz bırakmadan gezinmesini sağlamaktadır.

Bu özelliği ile siz bilgisayaınız başında olmasanız bile sizden habersiz ve gizli giren kişiler tarafından hiçbir bilgiye ulaşma özelliğini otomatik olarak kapatmış oluyorsunuz. Firefox (Mozilla) güvenin tam adresi diyorum ve başka konularda olduğu gibi diğer tarayıcı ve yazılımcılara örnek olmuş bir internet tarayıcısıdır.

Firefox Quantum ( Mozilla ) arayüzünü kişileştirme Özellikleri

Kullanıcıların en çok sevdiği beğendiği özelliklerinden bir tanesi de kişisel olarak insanlar istedikleri gibi tarayıcı üzerinde oynama yapıp  hem görüntüsünü değiştirebilmekte hemde arayüzündeki özellikeri istedikleri yerlere taşıma imkanları bulunmaktadır.  Quantum firefox Sağ tık yaparak bir çok özelliğin çıkması ve sürükle bırak şekilinde taşıma ile kullanıcılarına  büyük kolaylık ve hizmet eden tarayıcıda istediğiniz gibi tarayıcınızı renklendirip güzel  görüntüler çıkartabilirsiniz.

Firefox( Mozilla ) eklentiler özelliği

Hızlı Tarayıcının özellikleri arasında yer alan eklenti ekleme özelliği ile arama yükleme kolaylığı sağlamıştır. Kişilerin en çok ihtiyaçları olan özellikleri kendi tarayıcılarına yükleyerek  insanların işlerindeki hızını artırmayı bilmiş bir yazılımdır. Herkesin  farklı ilgi alanları ve işlerini düşünerek onlara hizmet amaçlı eklentiler kolaylıklar çıkartmıştır ve ayrıca sizde bir yazılımcıysanız eğer bu konuda firefox apı özelliğini kullanarak bu eklentiler üzerinde sizlerinde hizmeti katkısını bünyesinde kabul etmiş bir tarayıcıdır.

Tarayıcının kurulumu ve inceleme videosu

En popüler internet tarayıcısının indirme aşamasından kurulumuna kadar tüm ayrıntılarıyla video çekimi yapılmıştır. Tarayıcının kategorilerine kısaca göz atıp nerde ne var detaylı inceleme yapabilmeniz sağlanmıştır. Tüm adımları sağlıklı bir şekilde yapabilmeniz adına video çekimini izleyerek kolay kurulum yapabilirsiniz. İnternet ortamında en güvenli gezinmenin adı hiç şüphesiz ki Mozilla Firefox Quantum. Güzel günlerde kullanmanız dileklerimizle.

Firefox senelerin vermiş olduğu köklü deneyim ile  kullanıcılarının kişisel bilgilerini hiç bir şirkete satmayacağını, onların erişimini engelleme yolunda büyük güvenlik önemli alması ile gizliliğe kişisel bilgilerin değerin önem veren bir firma olarak dikkat çekmektedir.

Firefox son güncellemeleri ile internet üzerinde hızlı  bir ivme yakalamış sekmeler arası  kaygan hızlı sekme geçişi ile dikkat çekmektedir. Firefox Quantum kişisel bilgilerini asla başka şirketlere satmaz, onlara erişim hakkı tanımaz. Gizlilik araçları ve izlenme korumasıyla, kimin neyi göreceğini sen belirlersin

Sitemizde Mozilla firefox quantum firefox indir sürekli olarak güncellenmekte ve Türkçe son sürüm olarak indirmektesiniz. Google Chrome tarayısına meydan okuyan bu alanda Google devi ile çarpışan takdirlerin en iyisini hak eden bir yazılım programıdır.

Quantum firefox 32 bit

 Firefox 46.0.1 (Mozilla) Ekran Görüntüsü

  Benzer Programlar

 • Chromium Chromium
  TürkçeÜcretsiz90.45 MB
 • Firefox Quantum Firefox Quantum
  TürkçeÜcretsiz34.0 MB
 • Firefox HAKKINDA YORUM YAZIN  Firefox Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. ahmet aslı dedi ki:

   choreme piyasada fazla kullanılsa bile vazgeçemeyeceğim bir internet tarayıcıs belkide alışkanlık ama firefox olmadan olmaz

  2. annen dedi ki:

   bu mozilla son sürüm deil normalde 45.0.2 olması lazımken siz eski versiyonu olan Firefox 41.0.2’ı siteye yüklemişsiniz

   • Baban dedi ki:

    Mozilla firefox son sürümünü guncellemisler ücretsiz indirdim. Eski sürüm değil. Yan yana sekme özelliğini ve yeni eklenen birçok firefox özelliğini içerikte paylaşmışlar. Videoda nasıl kurulacağı ve özelliklerine kullanımına değinmişler çok başarılı çok teşekkür ederim. Şimdi indirdim kullanıyorum.