Facebook Mobil ios

Facebook Mobil ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümFacebook Mobil iOS
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu59.4 MB
Üretici
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS)
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (59.4 MB) iOS indir Android indir

İOS Uyumlu iPhone ve iPad İçin Facebook Uygulaması

Facebook Mobil ios iphone indir, Sosyal medya dediğimizde ilk akla gelen sitelerden biri olan ücretsiz Facebook a daha kolay pratik ve hızlı bir biçimde bağlanmanıza yarayan sesli sohbet mesajaşma iphone uygulamasıdır. Facebook ile arkadaşlarınız paylaşımlarını ve kendi paylaşımlarınızı daha rahat kolay bir yapıda görme ve takip etme yapısına uygun olan ios Facebook Mobil sizlerin bilgisayarlarınızı aratmadan, bilgisayar üzerinde yaptığınız işlemlerin bir çoğunu mobil cihazınız ile kullanma kolaylığı sunmaktadır. Hiç bir tarayıcıya ihtiyaç duymadan tamamen bir kaç tuşla  online olarak sürekli Facebook üzerinde bulunacak arkadaşlarınızı yorumlarına ve paylaşımlarını uyarı sayesinde anlık takip etme imkanı bulacaksınız.

İphone ve İpad kullanıcılarını düşünerek yapılmış olan uygulama kullanım kolaylığı arabirim yüzü olarak basit  sade bir yapısı olması sebebi ile kullanıcıların rahat bir şekilde uygulamayı kullanmaları ve yapmak istedikleri işlemleri yaparken gözlerini yormadan yapma rahatığı sunmaktadır.

Günümüzde Facebook büyük bir yer kapladığını düşünürsek iphone ipad kullanıcılarının mutlaka  mobil cihazlarına ücretsiz olrak indirmesi gereken bir uygulama olduğunu rahatıkla söyleyebiliriz. Facebook mobil iOS cihazları için yapılmış başarılı bir uygulamadır.

Facebook Android Mobil android cihazlar için Facebook mobil uygulaması

Facebook Mobil Uygulama Özellikleri

Facebooka girdiğinizde pc nizde yapabildiğiniz bütün işlevleri yapabilme özelliği bu özelliklerden bazılarını söylecek olursak;

 • Arkadaşlarınızla hızlı iletişim ve mesajlaşma
 • Durum  güncellemesi gibi video yazı mesaj Fotoğraf paylaşımı
 • Haber kaynağını sıralı olarak rahatça takip edebilme
 • Rahat bir şekilde Facebook üzerinden oyunlarınızı oynama ve takip edebilme

Facebook Mobil 10.0 Özellikleri

 • Çevrimdışı gönderi mesaj gönderebilme
 • Mobil cihazlarınızın sürümlerine göre kendi performans hızını ayarlayabilme
 • Gönderilerinizi göndermeden önce inceleme(önizleme) özelliği

Uygulama Ekran Görüntüsü

En büyük sosyal ağ olan facebook iOS sürümünü ücretsiz indirip Türkçe dil desteği sayesinde daha basit kullanım aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın içeriğini görüp anında bilgi sahibi olabilmeniz adına aşağıdaki ekran fotoğraflarına bakıp içeriğinin nasıl olduğunu görebilirsiniz. Facebook uygulamasının tüm versiyonları olan Facebook mobil konumuzdan bütün versiyonları indirebilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Facebook Creator iphone Facebook Creator iphone
  ingilizce
 • Snapchat iphone Snapchat iphone
  TürkçeÜcretsiz151.00 MB