Facebook Mobil

Facebook Mobil

Versiyon/Sürüm3.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu11 MB
ÜreticiFacebook
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet / Cihaza göre değişir
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Sosyal Medya Ücretsiz Facebook Mobil Android Uygulaması

Facebook Mobil indir, Akıllı telefonlar için Facebook tarafından geliştirilen resmi ücretsiz mobil uygulamasıdır. Android mobil işlemci kullanan bütün cihazlara facebook indireceğiniz mobil sohbet uygulamasıdır. Facebook a mobil cihazlarınızdan bağlanarak kişilerle arkadaşlarınızla hızlı bir biçimde iletişim kuracaksınız.

Facebook Android için Facebook (Mobil) Uygulaması ile  bütün güncellemeleriniz sağlayabilir nerde oduğunuzu yer bildirimi olarak gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınız paylaşımlarına yorumda bulanabilir haber kaynağınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Kendi profilinizi değiştirebilir fotoğaf silebilir yeni profil fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

Facebook sitesindeki yaptığınız bir çok işlevi bu facebook uygulamasında da yapabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisinde bulunan sohbet kısmı ile arkadaşlarınız ile özel olarak görüşebilir dosya gönderip alabilirsiniz.

Kişisel olarak açmış olduğunuz size ait facebook sayfalarınız varsa bu sayfalarınızıda rahat bir şekilde  yönetebilir sayfanın istatislikleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Cihanıza uyumlu olarak çalışan uygulama diğer uygulamalar ile de  uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu uygulamar ile  rahatlıkla facebook üzerinden dosya  gönderebilme imkanınız bulunmaktadır. Facebook mobil uygulaması  hayatımızı bir çok alanda klaylaştırmaktadır. İnternetin olduğu heryerde uygulamanın çalıştığı sizleri her an kolayca facebook a bağlaan ir uygulamadır.

Facebook Mobil Uygulamanın basit kolay bir arayüzü bulunmaktadır. Herkes tarafından rahatça kullanılmaktadır. Arayüzü basit görünsede modern bir sadeliği şıklığı bulunmaktadır.

Facebook mobil uygulaması adroid cihazlar üzerinden facebook sayfanızdaki profilinizdeki haber kaynağınızdaki profilinizdeki bir çok işlevi yapmata olan bir yazılımdır. Facebook web kadar detaylı ve kullanımı geniş olmasa da bir çok işlevi rahatça kolayca yapmaya yarayan bir yazılımdır.

Android uyumlu facebook mobil uygulaması sosyal paylaşım platformunda en çok kullanılan uygulamalardan birisi olup telefonumuzun internet paketi varsa listemizdeki ve diğer kullanıcılarla sesli, görüntülü ve anlık mesajlar ile iletişim kurmanızı sağlıyor. Ücretsiz indirip kullanabileceğimiz uygulama Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım aktivitesi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Nasıl bir ekran görüntüsü olduğunu görüp ön bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek ön bilgi edinebilirsiniz.
Facebook Mobil blackberry versiyonunu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Facebook Mobil (Android) Uygulaması Ekran Görüntüsü

 

1016 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Creator Facebook Creator
  TürkçeÜcretsiz454.8 MB
 • Help To Share Help To Share
  TürkçeÜcretsiz10.9 MB
 • Facebook Messenger Apk Facebook Messenger Apk
  TürkçeÜcretsiz46.60 MB
 • FB Liker FB Liker
  İngilizceÜcretsiz0.07 MB
 • Facebook Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN