Facebook indir

Facebook indir

Versiyon/Sürüm3.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu60.90 MB
ÜreticiFacebook
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 yıl önce
Güncelleme Tarihi18 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Ücretsiz Facebook Mobil Android Apk Uygulaması

Facebook apk indir, fesbuk giriş için Facebook mobil akıllı telefonlar için Facebook tarafından geliştirilen resmi ücretsiz apk mobil uygulamasıdır. Android Facebook mobil işlemci kullanan bütün cihazlara facebook indireceğiniz mobil sohbet uygulamasıdır. Facebook apk mobil cihazlarınızdan bağlanarak kişilerle arkadaşlarınızla hızlı bir biçimde iletişim kuracaksınız.

Facebook Android için Facebook (Mobil) uygulaması ile  bütün güncellemeleriniz sağlayabilir nerde oduğunuzu yer bildirimi olarak gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınız paylaşımlarına yorumda bulanabilir haber kaynağınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Kendi profilinizi değiştirebilir fotoğaf silebilir yeni profil fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

Facebook sitesindeki yaptığınız bir çok işlevi bu facebook uygulamasında da yapabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisinde bulunan sohbet kısmı ile arkadaşlarınız ile özel olarak görüşebilir dosya gönderip alabilirsiniz.

Kişisel olarak açmış olduğunuz size ait facebook sayfalarınız varsa bu sayfalarınızıda rahat bir şekilde  yönetebilir sayfanın istatislikleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Cihanıza uyumlu olarak çalışan uygulama diğer uygulamalar ile de  uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu uygulamalar ile rahatlıkla facebook üzerinden dosya  gönderebilme imkanınız bulunmaktadır. Facebook mobil uygulaması hayatımızı bir çok alanda klaylaştırmaktadır. İnternetin olduğu heryerde uygulamanın çalıştığı sizleri her an kolayca facebook a bağlaan ir uygulamadır.

Facebook apk fesbuk giriş indir uygulamanın basit kolay bir arayüzü bulunmaktadır. Herkes tarafından rahatça kullanılmaktadır. Arayüzü basit görünsede modern bir sadeliği şıklığı bulunmaktadır.

Facebook mobil uygulaması adroid cihazlar üzerinden facebook sayfanızdaki profilinizdeki haber kaynağınızdaki profilinizdeki bir çok işlevi yapmata olan bir yazılımdır. Facebook web kadar detaylı ve kullanımı geniş olmasa da bir çok işlevi rahatça kolayca yapmaya yarayan bir yazılımdır.

Android Facebook Messenger uygulamasınıda hemen indirip birbiri arasında seknorizasyon kurmanız halinda kolay ve hızlı sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Facebook mobil mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger Dünya’da en çok en sık kullanılan mobil sohbet uygulaması oalrak bilinmektedir.

Android uyumlu facebook mobil uygulaması sosyal paylaşım platformunda en çok kullanılan uygulamalardan birisi olup telefonumuzun internet paketi varsa listemizdeki ve diğer kullanıcılarla sesli, görüntülü ve anlık mesajlar ile iletişim kurmanızı sağlıyor. Ücretsiz indirip kullanabileceğimiz uygulama Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım aktivitesi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Nasıl bir ekran görüntüsü olduğunu görüp ön bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek ön bilgi edinebilirsiniz. Facebook indir işlemi yapmayan kalmadığını düşünerekten uygulamayı güncellemek isteyenler için her daim konumuz güncelliğini koruyacaktır.

Facebook Mobil Apk Özellikleri
Dünya geneli kullanım
Kolay kurulum
Ücretsiz oluşu
Oyun video fotoğraf imkanları
sesli görüntülü yazı sohbet imkanı
Online çevrimiçi çevrimdışı imkanı
haber güncel olay takipi

Facebook Mobil (Android) Uygulaması Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir Facebook Gaming: Watch Play And Connect APK indir
    TürkçeÜcretsiz55.4 MB
  • Workplace By Facebook indir Workplace By Facebook indir
    EnÜcretsiz
  • Facebook indir HAKKINDA YORUM YAZIN