Discord ios

Discord ios

Versiyon/Sürüm1.3.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.70 MB
Üretici
İşletim Sistemiios
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (8.70 MB) iOS indir APK indir

İphone Sesli Konuşma ve Mesajlaşma

Discord ios indirildikten sonra zaman kaybetmeden kullanılabilecek oldukça kapsamlı bir sohbet uygulamasıdır. Discord iphone özellikle online oyun oynamayı seven ve bunu arkadaşlarıyla birlikte yapmaktan hoşlanan kişiler, Discord indirerek keyifli vakit geçirebilmektedir.

Grup sohbetlerini sesli şekilde yapmayı sevenler için sesli sohbet kısmı bulunan uygulamanın yalnızca mesajlaşma için de özel bir butonu bulunmaktadır. Dosya aktarımı ve çeşitli emojiler için de çeşitliliği bulunan uygulama, ios cihazlarda uygun şekilde kullanılmaktadır. İphone cep telefonları ya da iPad tabletler, ios işletim sistemleri ile uygulamayı başarılı şekilde çalıştırabilmektedir.

Discord İndir 

Discord ios uygulaması için sohbet uygulaması tanımı yapılmaktadır. Oyun esnasında ya da farklı zamanlarda cep telefonlarınızdan veyahut tabletlerinizden sohbet edebilmek isterseniz birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde indirilen sohbet uygulaması hemen kullanılmaya başlanacaktır.

Uygulama indikten sonra sohbete uygun kanal açmanız gerekmektedir. Kanal açmak istemezseniz var olan kanallardan herhangi birine dahil olabilirsiniz. Sonrasında arkadaşlarınızla sohbet edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Son derece modern bir arayüze sahip olması, kolayca anlaşılacak kadar basitleştirilmesi uygulamayı muadillerinden ayırmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Qmiran Qmiran
    ingilizceÜcretsiz25.01 MB
  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz