Discord ios

Discord ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.70 MB
Üretici
İşletim Sistemiios
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.70 MB) iOS indir

İphone Sesli Konuşma ve Mesajlaşma

Discord ios indirildikten sonra zaman kaybetmeden kullanılabilecek oldukça kapsamlı bir sohbet uygulamasıdır. Özellikle online oyun oynamayı seven ve bunu arkadaşlarıyla birlikte yapmaktan hoşlanan kişiler, Discord indirerek keyifli vakit geçirebilmektedir.

Grup sohbetlerini sesli şekilde yapmayı sevenler için sesli sohbet kısmı bulunan uygulamanın yalnızca mesajlaşma için de özel bir butonu bulunmaktadır. Dosya aktarımı ve çeşitli emojiler için de çeşitliliği bulunan uygulama, ios cihazlarda uygun şekilde kullanılmaktadır. İphone cep telefonları ya da iPad tabletler, ios işletim sistemleri ile uygulamayı başarılı şekilde çalıştırabilmektedir.

Discord İndir 

Discord ios uygulaması için sohbet uygulaması tanımı yapılmaktadır. Oyun esnasında ya da farklı zamanlarda cep telefonlarınızdan veyahut tabletlerinizden sohbet edebilmek isterseniz birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde indirilen sohbet uygulaması hemen kullanılmaya başlanacaktır.

Uygulama indikten sonra sohbete uygun kanal açmanız gerekmektedir. Kanal açmak istemezseniz var olan kanallardan herhangi birine dahil olabilirsiniz. Sonrasında arkadaşlarınızla sohbet edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Son derece modern bir arayüze sahip olması, kolayca anlaşılacak kadar basitleştirilmesi uygulamayı muadillerinden ayırmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Whatsapp Plus Apk indir Whatsapp Plus Apk indir
    TürkçeÜcretsiz28.5 MB
  • WhatsApp Business iphone WhatsApp Business iphone
    TürkçeÜcretsiz155.1 MB