Discord ios

Discord ios

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.3.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.70 MB
ÜreticiHammer
İşletim Sistemiios
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.70 MB) iOS indir

İphone Sesli Konuşma ve Mesajlaşma

Discord ios indirildikten sonra zaman kaybetmeden kullanılabilecek oldukça kapsamlı bir sohbet uygulamasıdır. Özellikle online oyun oynamayı seven ve bunu arkadaşlarıyla birlikte yapmaktan hoşlanan kişiler, Discord indirerek keyifli vakit geçirebilmektedir.

Grup sohbetlerini sesli şekilde yapmayı sevenler için sesli sohbet kısmı bulunan uygulamanın yalnızca mesajlaşma için de özel bir butonu bulunmaktadır. Dosya aktarımı ve çeşitli emojiler için de çeşitliliği bulunan uygulama, ios cihazlarda uygun şekilde kullanılmaktadır. İphone cep telefonları ya da iPad tabletler, ios işletim sistemleri ile uygulamayı başarılı şekilde çalıştırabilmektedir.

Discord İndir 

Discord ios uygulaması için sohbet uygulaması tanımı yapılmaktadır. Oyun esnasında ya da farklı zamanlarda cep telefonlarınızdan veyahut tabletlerinizden sohbet edebilmek isterseniz birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde indirilen sohbet uygulaması hemen kullanılmaya başlanacaktır.

Uygulama indikten sonra sohbete uygun kanal açmanız gerekmektedir. Kanal açmak istemezseniz var olan kanallardan herhangi birine dahil olabilirsiniz. Sonrasında arkadaşlarınızla sohbet edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Son derece modern bir arayüze sahip olması, kolayca anlaşılacak kadar basitleştirilmesi uygulamayı muadillerinden ayırmaktadır.

44 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Viber ios Viber ios
  TürkçeÜcretsiz26.50 MB
 • WhatsApp Dosya Kurtarıcı WhatsApp Dosya Kurtarıcı
  İngilizceÜcretsiz5 MB
 • Tango iOS Tango iOS
  TürkçeÜcretsiz44.5 MB
 • Skype iOS Skype iOS
  trÜcretsiz1.6 MB
 • Discord ios HAKKINDA YORUM YAZIN