Discord Mobil

Discord Mobil

Versiyon/Sürüm1.6.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.00 MB
ÜreticiHammer
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi5 gün önce
Güncelleme Tarihi12 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15.00 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Mobil Grup Sohbet Uygulaması

Discord indir, Oyun içerisinde sohbet edebilme şansı arayan oyunculara hazırlanmış ideal grup sohbet uygulamadır. Android işletim sistemine sahip olan bu uygulama cep telefonları ya da tabletler üzerinden rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kişinin tercih ettiği bu uygulama sayesinde oyun oynarken aynı zamanda oyunda bulunan arkadaşlarınızla sesli şekilde sohbet edebilme fırsatınız da bulunmaktadır. Bununla beraber Discord’da yalnızca sesli değil aynı zamanda yazılı sohbet imkânı da yer almaktadır. Android cihazlarda oyun oynarken canı sıkılanlar için uygulama son derece ideal bir içeriğe sahiptir.

Discord Nedir?

Cep telefonlarından ya da tabletlerden oynanan oyunlar esnasında kanal açmak, açılan kanala arkadaş davet etmek ya da farklı bir kanala geçiş yapmak isteyen oyuncular sohbet imkânı için Discord uygulamasını tercih etmektedir. Sohbet uygulaması olarak tanımlanan bu uygulama en başarılı uygulamalardan biridir. Bu özellikleri nedeniyle binlerce kişinin favori sohbet uygulaması arasında yer almaktadır.

Hangi arkadaşınızın online olduğunu hangilerinin oyun oynarken sohbet edebildiğini görebileceğiniz bu uygulama, dosya aktarım avantajı da sunmaktadır. Fotoğraf, video gibi transferler bu uygulama ile son derece hızlı gerçekleşmektedir.

8 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Line mobil Line mobil
  Ücretsiz19.00 MB
 • Yalla Yalla
  TürkçeÜcretsiz1.80 MB
 • Telegram iPhone Telegram iPhone
  TürkçeÜcretsiz81.8 MB
 • OoVoo OoVoo
  TürkçeÜcretsiz19.11 Mb
 • Discord Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN