iPhone iOS Screen Recorder

iPhone iOS Screen Recorder

Versiyon/SürümScreen Recorder
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15 MB
ÜreticiAceThinker
İşletim SistemiMac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac/Mac OS X 10.8
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

iPhone ve iPad cihazlarında Mac iOS 7 ve tüm sürümlerde ekran görüntüsü çekme ve ekran videosu çekme Screen Recorder programıdır. Apple TV gereksinimini ortadan kaldırarak kablosuz ekran görüntüsü yansıtmak için jaibreak işlemi gerektirmeyen ekran görüntüsü oluşturma aracıdır.

iOS Ekran Görüntü ve Videosu Çekme

iPhone Screen Recorder (Mac iOS) Ekran Kaydetme Programı macOS ve iOS bilgisayarlarınızda ekranda oynattığınız görüntülerin fotoğraf ve videolarını kaydetme programıdır. HD kalitede ufak ve büyük boyutlu mobil oyunları, bilgisayar oyunları ve video görüntülerini kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Basit kullanım menüleri sayesinde ios screen recorder ekranı bilgisayara aktarma, kaydetme, başlatma ve durdurma gibi işlemleri yaparak ekran görüntüsünüde çekmenizde yardımcı olur.

iPhone ve iPad’in Ekranını Bilgisayara Aktarın

Kullanmış olduğunuz Apple cihazlarının ekran görüntülerini iOS 7 Screen Recorder ile MAC PC ekranına yansıtabilirsiniz. Ekran kalitesi, video formatı, video kalitesi, ses girişi, kayıt yeri ve diğer istediğiniz tüm ayarlamaları detaylı düzenleme araçlarıyla gerçekleştirin.

Program ücretsiz hizmetinden memnun kalırsanız düşük bir paraya satın alabilirsiniz. Kablosuz MAC ekran aktarımı, birden fazla çıkış format desteği, ekran görüntüsü çekme, video çekme ve diğer tüm özellikleri iPhone Screen Recorder programı ile yapabilirsiniz. Profesyonel ekran görüntü çekme fonksiyonlarından faydalanarak istediğiniz görüntüleri kaydedin.

Programın Ekran Görüntüsü

247 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Hill Climb Racing iOS Yarış Oyunu Hill Climb Racing iOS Yarış Oyunu
  İngilizceÜcretsiz127 MB
 • TKGM Parsel Sorgu (iOS) TKGM Parsel Sorgu (iOS)
  TürkçeÜcretsiz3.1 MB
 • LeadTime indir LeadTime indir
  İngilizceÜcretsiz57 MB
 • Google Trips indir Google Trips indir
  İngilizceÜcretsiz10 MB
 • iPhone iOS Screen Recorder HAKKINDA YORUM YAZIN