Screen Recorder

Screen Recorder

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/SürümScreen Recorder
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac/Mac OS X 10.8
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15 MB)

Screen Recorder indir, iPhone ve iPad cihazlarında Mac iOS 7 ve tüm sürümlerde ekran görüntüsü çekme ve ekran videosu çekme Screen Recorder programıdır. Apple TV gereksinimini ortadan kaldırarak kablosuz ekran görüntüsü yansıtmak için jaibreak işlemi gerektirmeyen ekran görüntüsü oluşturma aracıdır.

iOS Ekran Görüntü ve Videosu Çekme

iPhone Screen Recorder (Mac iOS) Ekran kaydetme programı macOS ve iOS bilgisayarlarınızda ekranda oynattığınız görüntülerin fotoğraf ve videolarını kaydetme programıdır. HD kalitede ufak ve büyük boyutlu mobil oyunları, bilgisayar oyunları ve video görüntülerini kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Basit kullanım menüleri sayesinde ios screen recorder ekranı bilgisayara aktarma, kaydetme, başlatma ve durdurma gibi işlemleri yaparak ekran görüntüsünüde çekmenizde yardımcı olur.

iPhone ve iPad’in Ekranını Bilgisayara Aktarın

Kullanmış olduğunuz Apple cihazlarının ekran görüntülerini iOS 7 Screen Recorder ile MAC PC ekranına yansıtabilirsiniz. Ekran kalitesi, video formatı, video kalitesi, ses girişi, kayıt yeri ve diğer istediğiniz tüm ayarlamaları detaylı düzenleme araçlarıyla gerçekleştirin.

Program ücretsiz hizmetinden memnun kalırsanız düşük bir paraya satın alabilirsiniz. İphone uygulamaları kablosuz MAC ekran aktarımı, birden fazla çıkış format desteği, ekran görüntüsü çekme, video çekme ve diğer tüm özellikleri iPhone Screen recorder programı ile yapabilirsiniz. Profesyonel ekran görüntü çekme fonksiyonlarından faydalanarak istediğiniz görüntüleri kaydedin.

Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • PicsArt Foto Kolaj Yapıcı PicsArt Foto Kolaj Yapıcı
    TürkçeÜcretsiz
  • Snapseed iphone Snapseed iphone
    TürkçeÜcretsiz126.00 MB