Yandex Navigasyon iphone

Yandex Navigasyon iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.50
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.90 MB
ÜreticiYandex LLC
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12.90 MB) iOS indir

Sesli Yandex Navigasyon Harita Uygulaması

Yandex Navigasyon iphone sesli indir, Rusya’da en çok kullanılan arama motoru Yandex’in yeni uygulamasıdır. Yandex maps Navigasyon ios işletim sistemine sahip iPhone cep telefonlarında kullanılabilmektedir. Bunun yanında ios işletimli iPad cihazlarda da kullanıldığı görülmektedir.

Yön bulma konusunda herhangi bir yardımcıya ihtiyacınız varsa, teknolojiden bu konuda faydalanmak istiyorsanız Yandex Navigasyon yardımcı olacaktır. Aktif trafik durumuna göre gitmek istediğiniz en ideal rotayı bulmanızı sağlayan navigasyon aynı zamanda alternatif yol seçenekleri de sunmaktadır. Dolayısıyla gitmek istediğiniz yere birkaç yol durumunu değerlendirerek gidebilmeniz mümkündür.

Yandex Navigasyon Özellikleri

Yandex Navigasyon’un son dönemlerin en popüler navigasyon uygulaması olduğunu söylemek mümkündür. Gitmek istediğiniz herhangi bir noktaya ulaşmanızı sağlayan navigasyon sesli iphone uygulaması, sesli komut detayı ile cihaza bakmadan hareket etmenizi sağlamaktadır.

Binaları 3 boyutlu olarak görmenizi sağlayan uygulama, ana ekranda şeffaf butonlar bulundurmaktadır. Bu sayede dokunarak haritayı görebilme, gitmek istediğiniz varış noktasına uydu görüntüsüyle ulaşabilme şansı sunmaktadır. Hem zamandan kazandıran hem de kullanımı oldukça kolay olan uygulama, yoldayken pratik şekilde kullanım avantajı sağlamaktadır.

29 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Outlook iphone Microsoft Outlook iphone
  TürkçeÜcretsiz22.50 MB
 • JetFix iphone JetFix iphone
  ingilizceÜcretsiz82.40 MB
 • FinansCepte FinansCepte
  TürkçeÜcretsiz10.70 MB
 • Kariyer.net iphone Kariyer.net iphone
  TürkçeÜcretsiz6.50 MB
 • Yandex Navigasyon iphone HAKKINDA YORUM YAZIN