WhatsApp Dosya Kurtarıcı

WhatsApp Dosya Kurtarıcı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.6.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5 MB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5 MB) iOS indir

WhatsApp Silinen mesaj ve Dosya Kurtarma Uygulaması

WhatsApp Dosya Kurtarıcı indir, İphone Whatsapp kullanıcılarının için tasarlanmış Whatsapp dosya ve mesajları kurtarma uygulamasıdır. Bazı nedenlerden dolayı silinen Whatsapp mesajlarını ücretsiz kurtaran uygulamadır.

Silinen Whatsapp Mesaj ve Dosyalarını Kurtarın

WhatsApp Silinen Mesaj ve Dosya Kurtarma Uygulaması sayesinde (iPhone) iOS işletim sisteminde kullandığınız WhatsApp dosya kurtarma programıdır. Hiç şüphesiz günümüzde en çok kullanılan iletişim servislerinden birisidir. Önemli dosyaları, mesajları ve ses dosyalarını kurtarma aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Whatsapp İphone veri kurtarma yazışmalarının yanı sıra ses, video, kişi listesi ve diğer önemli dosyaları kurtarma görevini üstlenmektedir.

Silinen WhatsApp Dosyaları Nasıl Kurtarılır?

İphone mobil cihazından yanlışlıkla sildiğimiz mesaj ve dosyaları şu adımları takip ederek kurtarabilirsiniz. Telefonu fabrika ayarlarına geri dönderme işlemi yaparak kurtarma aktivitesini başlatıyoruz. WhatsApp Pocket kurulu iken WhatsApp’ı yeniden yükleme yaparak silinen tüm verileri kurtarma olanağı sunmaktadır. WhatsApp dosya kurtarma uygulaması tamamen ücretsizdir.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • WhatsApp Business iphone WhatsApp Business iphone
    TürkçeÜcretsiz155.1 MB
  • Viber ios Viber ios
    TürkçeÜcretsiz26.50 MB