Tubidy iphone

Tubidy iphone

Versiyon/Sürüm1.4.4
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu21.80 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

Tubidy iphone Müzik Dinleme Uygulaması

Tubidy iphone indir, cep telefonlarında müzik dinlemeyi seven kişiler için ideal iphone ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle ios işletime sahip iPhone cep telefonu sahipleri bu uygulamayı kolayca tercih edebilmektedir. Bununla beraber ios işletimli iPad tabletlerde de uygulamadan faydalanabilmek mümkündür.

Bir çeşit iphone müzik çalar uygulaması olan Tubidy hem müzik dinlemeyi hem de indirmeyi sağlayan uygulamalardandır. Dinlemekten hoşlandığınız müzikler telefonunuzda ya da tabletinizde bulunsun isterseniz müzik çalar uygulamasını kullanarak indirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde kapsamlı bir müzik kütüphaneniz olacağından emin olmalısınız.

Tubidy Özellikleri

Tubidy iphone, Youtube üzerinden müzik ve video klip indirmek isteyenler için ideal uygulamalardan bir tanesidir. Özellikle gençler tarafından tercih edilse de ios cihaz sahiplerinin hemen hepsi bu uygulamayı kolayca kullanabilmektedir. Yapılması gereken tek şey uygulamayı bilmektir.

Son derece basit bir arayüze sahip olan Tubidy, kolay kullanılan bir uygulamadır. Karmaşık bir yapısı olmadığı için herkese hitap ettiğini söylemek çok da zor değildir. Hem anlaşılır hem de ücretsiz hizmet veren bir uygulamaya ihtiyaç duyarsanız Tubidy bu konuda en verimli uygulamalardan biri kabul edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • PodTrans PodTrans
    ingilizceÜcretsiz14.64 MB
  • İphone Ringtone İphone Ringtone
    TürkçeÜcretsiz11.00 MB