TKGM Parsel Sorgu (iOS)

TKGM Parsel Sorgu (iOS)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.1.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.1 MB
ÜreticiTapu Kadastro Genel Müdürlüğü
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS) iOS 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.1 MB) iOS indir Android indir

Tapu ve Kadastro (iPhone) Uygulaması

Hemen her ortamdan rahatlıkla ulaşabileceğiniz TKGM Parsel Sorgu, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün sunmuş olduğu bir uygulamadır. Bu uygulama daha çok kısa adıyla parsel sorgu olarak da bilinir. Android telefonlarda olduğu gibi Iphone ve Ipadlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Parsel sorgulama programı, dilediğiniz araziyi tüm detayına kadar her bilgisiyle önünüze sunuyor.

Parsel sorgulama

Araziler hakkında detaylı bilgi öğrenmeyi sağlayan Parsel sorgulama programı, Ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. TKGM Parsel Sorgu, öğrenmek istediğiniz araziye dair en güvenilir sorgulama tarzıdır. Sistem oldukça fazla kullanıcıyı ağırlamakta, milyonlarca insan tarafından telefonlara indirilmekte.

TKGM Parsel Sorgulama

İOS cihazınız ile öğrenmek istediğiniz arazi hangi şehrin hangi ilçesinde, adres ve koordinat bilgisiyle sorgulamayı yapabilirsiniz. Sorgulama sonucunda il-ilçe-semt-mahalle-cadde-ada ve sokak ismine kadar her detaya ulaşılabilmeniz mümkün. Bunun yanında dip not olarak alınan sonuçların herhangi bir resmi işlem amacıyla kullanılmaması gerektiği de belirtilmiştir.

Sorgulamayı yapmak istediğinizde herhangi bir yolla internet bağlantınız olması gerektiğini unutmayın. Bağlantıyı kurduktan sonra uygulamanın size sorduğu birkaç boşluğu doldurup aratmaya başlayabilirsiniz. Arkasından tüm bilgiler, kısa süre içinde elinizde olacak. TKGM Parsel Sorgunun en büyük avantajı, Tapu Kadastro Müdürlüğüne gidip gelme derdinden kurtarmasıdır. Sorgulama, sıra bekleme, oradan oraya koşuşturma gibi pek çok resmi işlemi birkaç dakikada telefonunuzda bulabiliyorsunuz. Sorgunun bir diğer güzel yanı ise indirimi ya da kullanımı için herhangi bir ücret almamasıdır. Parsel sorgulama konusunda Android işlemciler için uygun olan indirme işlemi için Parsel sorgulama konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

4928 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Microsoft Outlook iphone Microsoft Outlook iphone
  TürkçeÜcretsiz22.50 MB
 • JetFix iphone JetFix iphone
  ingilizceÜcretsiz82.40 MB
 • FinansCepte FinansCepte
  TürkçeÜcretsiz10.70 MB
 • Yandex Navigasyon iphone Yandex Navigasyon iphone
  TürkçeÜcretsiz12.90 MB
 • TKGM Parsel Sorgu (iOS) HAKKINDA YORUM YAZIN