Tik Tok iphone

Tik Tok iphone

Versiyon/Sürüm4.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.70 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir

İphone Ses Efekti Müzik Oluşturma Uygulaması

Tik Tok iphone indir, Musical.ly ipad iphone ios video çekme uygulamasıdır. Tik Tok iphone özellikle video oluşturma sürecinde sık sık kullanılan uygulamalardan bir tanesidir. Tik Tok video iphone çok kapsamlı bir müzik kütüphanesi olan Musical.ly, on binlerce müziği bir arada bulabilmenize yardımcı olmaktadır. Çektiğiniz videolara ekleme yapılmasını sağlayan uygulama bunun sayesinde hayal ettiğiniz, planladığınız videoyu hazırlamanızı mümkün kılmaktadır.

Dinlemekten zevk aldığınız binlerce müziği bir arada bulabileceğiniz müzik uygulaması yalnızca videolar için değil, müzik çalar için de ideal bir uygulamadır. Günün herhangi bir anında müzik dinlemek istediğinizdetiktok Tik Tok iphone video müzik uygulaması devreye girebilir ve kolayca istediğinizi elde edebilirsiniz.

Musical.ly Özellikleri

Tik Tok ios Video, ios işletim sistemine sahip cihazlar için uyumlu bir uygulamadır. ipad ios işletimli iPhone cep telefonunuz ya da iPad tabletiniz varsa kolayca indirebilir, hızlı şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz olan uygulama, cihazınızda çok fazla yer kaplamamaktadır. Dolayısıyla hem hızlı çalışmakta hem de sizi yormamaktadır.

Dudak senkronizasyonu ile video klipler çekebileceğiniz uygulama aynı zamanda yavaş ya da hızlı video çekme şansı da sunmaktadır. 3 farklı video basamağı ile dilediğiniz hızda video sahibi olabilmeniz mümkündür. Müzik oluşturma uygulamasının android versiyonunu indirmek için tik tok android bölümünden indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • PodTrans PodTrans
    ingilizceÜcretsiz14.64 MB
  • İphone Ringtone İphone Ringtone
    TürkçeÜcretsiz11.00 MB