Telegram iPhone

Telegram iPhone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.8.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu81.8 MB
ÜreticiTelegram LLP
İşletim SistemiiPhone iOS 7.0 / iPad (OS)
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (81.8 MB) iOS indir

Telegram iOS Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Telegram indir, hızlı, güvenli ve kaliteli bir hizmet sunan iPhone iOS için ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Telegram Messenger mobil cihazlarda mesajlaşmak için geliştirilmiştir.

Uygulama hız ve güvenilirlik üzerine odaklanarak geliştirelen iPhone mesajlaşma uygulamasıdır. İhtiyacınız olan hız ve güvenli olmasıysa Telegram Messenger aradığınız uygulama olabilir. Gönderdiğiniz mesajların anından iletilmesi ve mesajların size sorunsuz bir şekilde gelir.

En popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi olmayı başaran Telegram’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Uygulama tam 100 kişiye kadar grup konuşmalarını desteklemektedir. Aynı zamanda 1 GB’a kadar olan videoları paylaşmanıza imkan tanıması ayrı bir güzellik olsa gerek. Dilerseniz arkadaşlarınıza birden fazla fotoğrafı gönderme seçeneklerinide kullanabilirsiniz.

Telegram ile göndereceğiniz tüm mesajlar bulutlar üzerinde güvenli tutulduğundan dolayı, ulaşmak istediğiniz mesajlara istediğiniz vakit istediğiniz yerde ulaşma fırsatını yakalabilirsiniz. Eski mesajlarınıza ulaşarak ne yazdığınızı okuyarak hatırlayabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve farklı özelliklere sahip olan mesajlaşma uygulamasını mutlaka iPhone ve iPad’lerinize indirip mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

50 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Google Assistant indir Google Assistant indir
  TürkçeÜcretsiz1,3M
 • Telegram X Telegram X
  Türkçe3
 • TextNow Apk TextNow Apk
  ingilizceÜcretsiz38.9 MB
 • WhatsApp Aero indir WhatsApp Aero indir
  TürkçeÜcretsiz58 MB
 • Telegram iPhone HAKKINDA YORUM YAZIN