Telegram iPhone

Telegram iPhone

Versiyon/Sürüm4.8.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu81.8 MB
Üretici
İşletim Sistemiiphone
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Telegram iOS tabanlı iphone Ücretsiz Türkçe Mesajlaşma Uygulaması

Telegram iphone indir, hızlı güvenli ve kaliteli bir hizmet sunan iPhone iOS için ücretsiz Türkçe mesajlaşma uygulamasıdır. Telegram Messenger ios mobil cihazlarda mesajlaşmak için geliştirilmiştir.

Uygulama hız ve güvenilirlik üzerine odaklanarak geliştirelen iPhone mesajlaşma uygulamasıdır. İhtiyacınız olan hız ve güvenli olmasıysa Telegram Messenger aradığınız uygulama olabilir. Gönderdiğiniz mesajların anından iletilmesi ve mesajların size sorunsuz bir şekilde gelir.

En popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi olmayı başaran Telegram’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Uygulama tam 100 kişiye kadar grup konuşmalarını desteklemektedir. Aynı zamanda 1 GB’a kadar olan videoları paylaşmanıza imkan tanıması ayrı bir güzellik olsa gerek. Dilerseniz arkadaşlarınıza birden fazla fotoğrafı gönderme seçeneklerinide kullanabilirsiniz.

Telegram iphone ile göndereceğiniz tüm mesajlar bulutlar üzerinde güvenli tutulduğundan dolayı, ulaşmak istediğiniz mesajlara istediğiniz vakit istediğiniz yerde ulaşma fırsatını yakalabilirsiniz. Eski mesajlarınıza ulaşarak ne yazdığınızı okuyarak hatırlayabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve farklı özelliklere sahip olan mesajlaşma uygulamasını mutlaka iPhone ve iPad’lerinize indirip mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

    Benzer Programlar

  • Messenger Lite İphone Messenger Lite İphone
    TürkçeÜcretsiz
  • WhatsApp Business iphone WhatsApp Business iphone
    TürkçeÜcretsiz155.1 MB