TeamViewer

TeamViewer

Versiyon/Sürüm11.0.66595
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10 MB
ÜreticiTeamViewer
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (10 MB) Mac için indir iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

TeamViewer Uzaktan Masaüstü Yardım Bağlanma Programı

Ücretsiz TeamViewer indir ile uzaktan bağlantı erişim programı ile her türlü işlemi yapabilirsiniz. Teamviewer 11 12 ve 13 son sürümlerini ücretsiz Türkçe olarak işlemi yapıp kolayca kurulum yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Windows bilgisayarı sanki başındaymışınız gibi TeamViewer indirip bilgisayar ile sunucu arasında uzak masaüstü bağlantısı kurma programıdır. Gelişmiş araçları ve Türkçe dil desteğiyle bağlantı kurduğunuz bilgisayar içerisinde her türlü istediğiniz işlemi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Uzaktan Bilgisayar Yönetin

TeamViewer 13 Uzaktan erişim programı (Türkçe) teamviewer farklı kullanıcılar ve tanıdığınız kullanıcıların bilgisayar ile sunucusu arasında uzaktan erişim, uzaktan destek ve uzak masaüstü yönetim programıdır. Uzaktan masaüstü bağlanma programı Dünya üzerinde en güvenli ve 100 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından tercih edilerek ücretsiz kullanılmaktadır.

TeamViewer Programı Kullanım Alanları

Sade kullanımı ve şık ara yüz ekranı sayesinde tüm kullanıcıların kolayca kullanımı için tasarlanmıştır. TeamViewer ile evinizden iş yerinizde bulunan bilgisayara bağlanarak uzaktan erişim yaparak istediğiniz dosya ve klasörlere ulaşma imkanı tanımaktadır. Bu sayede dosyalarınız üzerinde dilediğiniz değişikliği yapmanızda yardım olur.

TeamViewer Programı Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarınıza ve diğer kullanıcıların bilgisayarlarını kontrol edebilmemiz için güvenlik amacıyla ID ve şifre numaranızı vermeniz gerekiyor. Kullanıcı ID ve şifre girildikten sonra diğer bilgisayara TeamViewer 10, (TeamViewer 12 Türkçe) ve ücretsiz hizmetiyle fayda sağlayın. Masaüstü uzaktan yardım programı ile gün içerisindeki verimliliğinizi artırıp hayatınızı kolaylaştıracak yazılımdır. Sevdiklerinizle daha kolay dosya düzenleme ve bilgisayar erişimi için sizlere birçok konuda yardımcı olacak programı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

TeamViewer programı bütün cihazlarda  uyumlu bir şekide çalışmaktadır. Android, ios, linux, mac ve Windows işletim sistemlerine uyumlu bir şekilde  çalışan veriyonlarını rahatlıkla indirebilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

730 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Android Manager Android Manager
  İngilizceÜcretsiz6.5 MB
 • Supremo Supremo
  İngilizceÜcretsiz2.29 MB
 • AnyDesk AnyDesk
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz1.69 MB
 • Remote Mouse (Windows) Remote Mouse (Windows)
  İngilizceÜcretsiz673.87 KB
 • TeamViewer HAKKINDA YORUM YAZIN