Snapseed iphone

Snapseed iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.11
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu126.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (126.00 MB) iOS indir

İphone Mobil Fotoğraf Düzenleme

Snapseed iphone indir, İphone mobil cihazlarda fotoğraf düzenleme editör uygulamasıdır. Dünya genelinde binlerce kişi tarafından tercih edilen ve en başarılı kabul edilen uygulamalardan bir tanesidir. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız daha sonra düzenleme konusunda kendinize kaliteli bir uygulama arıyorsanız Snapseed en kapsamlı, kaliteli fotoğraf düzenleme uygulaması olarak size hizmet edecektir. Birbirinden farklı filtre alternatifleri ile kısa süre içerisinde fotoğrafınızda inanılmaz değişiklikler yaratabilecek bir uygulamadır.

İos işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyumlu olan uygulama, indirildikten hemen sonra kullanılabilmektedir. Anlık fotoğraflarınız üzerinden galeriye giderek fotoğraf düzenleme uygulamasını kullanabilirsiniz.

Snapseed

Snapseed uygulaması ios işletim sistemine sahip iPhone cep telefonları ya da iPad tabletler için ideal bir uygulamadır. Hazır efektler ve filtreler bulunduran uygulama bununla beraber bir de ince ayar bölümü bulundurmaktadır. Tamamıyla sizin kontrolünüze bırakılan düzenlemeler sayesinde aydınlatmadan keskinleştirmeye, vinyet düzenlemesinden çerçevelere kadar birçok açıdan düzenleme yapabilme şansınız bulunmaktadır.

Snapseed en çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Çok sade ve oldukça basit bir kullanımı bulunması, uygulamanın kolayca anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. Android mobil cihazlarda kullanmak üzere android Snapseed indir uygulamasını yükleyebilirsiniz.

 

    Benzer Programlar

  • PicsArt Foto Kolaj Yapıcı PicsArt Foto Kolaj Yapıcı
    TürkçeÜcretsiz
  • Sweet Selfie iphone Sweet Selfie iphone
    TürkçeÜcretsiz14.20 MB