Snapchat iphone

Snapchat iphone

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm9.43.0.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu151.00 MB
Üretici
İşletim Sistemiİphone / ios
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (151.00 MB) iOS indir

İphone SnapChat Sohbet Uygulaması

Snapchat iphone indir, iphone ipad mobil cep telefonlarınız ya da tabletleriniz üzerinden yakaladığınız anlık fotoğrafları ios Snapchat ile kısa süre içerisinde paylaşmanızı sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Anlık fotoğraf çekimlerini ve paylaşımlarını seven biriyseniz bu uygulamayı cep telefonunuzda ya da tabletinizde muhakkak bulundurmalısınız. İos işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olan uygulama, dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Fotoğraf paylaşma uygulaması olarak birbirinden farklı efektleri ile tanınan iphone Snapchat, cihaz kamerasından yararlanmaktadır. Fotoğraf çekerken devamlı güncellenen filtreleri ve efektleri kullanarak keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

Snapchat

Fotoğraf paylaşma uygulaması Snapchat, arkadaş listesine sahip olmanızı istemektedir. Takip ettiğiniz arkadaşlarınız olması ve sizi takip eden kişilerin bulunması eğlencelidir. Bu sayede akışa düşen fotoğrafları görebilir, arkadaşlarınızın fotoğraflarını beğenebilirsiniz. Sohbet etme şansı da tanıyan uygulama, ios işletim sistemine sahip cihazlarda son derece süratli kullanılmaktadır. Herhangi bir takılma ya da cihazda zorlanma olmaması, keyifli vakit geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Snapchat iphone, kullanıcıları için ücret talep etmeyen uygulamalardan biridir. İnternet bağlantısı olmadan fotoğraf çekebilmeyi ve kaydetmeyi mümkün kılmaktadır ancak paylaşabilmek için internet bağlantısı zorunludur.

 

    Benzer Programlar

  • Facebook Creator iphone Facebook Creator iphone
    ingilizce
  • Facebook Messenger (iOS) Facebook Messenger (iOS)
    TürkçeÜcretsiz39.6 MB