Sipariş Asistan Programı

Sipariş Asistan Programı

Versiyon/Sürüm2.5.9
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu40.32 MB
ÜreticiHayatSoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (40.32 MB)

Cafe Adisyon Sipariş Programı

Sipariş asistan programı indir, paket servis yapan tüm firmalar için hazırlanmış kullanışlı programlardan bir tanesidir. Temel olarak zamandan, enerjide ve paradan tasarrufa gidebilme konusunda sipariş asistan programından yardım alabilmek mümkündür. Oldukça geniş kapsamlı bir program olduğu için sucudan restorana, piknik merkezlerinden küçük büfelere kadar her işletmeye hitap ettiğini söylemek doğrudur.

Sipariş takibini yapabilmek için kullanılan bu program, arayan müşteriyi tanıyabilmektedir. Yalnızca bir kez arayan müşteri sisteme kaydedilmektedir. Bu sayede ikinci bir siparişte anında hareket edebilmek mümkün olmaktadır.

Sipariş Asistan Programı Nedir?

Sipariş asistan programı indir, Adisyon sipariş takip programı tanımı yapılabilmektedir. CALLER ID özelliğine sahip olan program sayesinde arayan müşterilerin adres bilgileri, telefon numaraları, geçmişte verdikleri siparişler ve en çok sipariş ettiği favori ürünler kayıt altına alınabilmektedir. Bu sayede müşteri ziyaret ettiğinde kendine hitap eden ürünler öneri olarak sunulabilmekte, sipariş süreci daha pratik şekilde ilerlemektedir.

Arayan müşteriyi görüntüleyen program sayesinde müşterinizi tanıyabilir, hangi sipariş istediğini tahmin edebilirsiniz. Bu sayede memnuniyet elde etme şansınız çok daha yüksek olur. Üstelik anında sipariş, sipariş takip, geciken siparişlerin durumu, siparişin şu an nerede olduğu gibi birçok adımı da program sayesinde değerlendirebilirsiniz.

Sipariş Asistan Programı Özellikleri

Sipariş asistan programının en büyük özelliği sınırsız olmasıdır. Sınırsız şekilde müşteri kaydı alabilen sipariş takip programı bölgesel olarak kategorize edebilme donanımına sahiptir. Bunun yanında tek bir ödeme yöntemi ile sınırlandırılmamış olan program; peşin, kredi kartı, veresiye, taksit ve yemek çeki ile ödemelere de uygun şekilde hazırlanmıştır.

Yedekleme özelliği sayesinde ürünleri de kolaylıkla düzenleyebilen program, iş yerinize ne var ne yoksa takip edebilmenize yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan büyük oranda avantaj sağladığını söylemek doğru olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Sipariş Asistan Programı HAKKINDA YORUM YAZIN